Firma Mewa prezentuje czyściwa wielokrotnego użytku

Mewa
Reklama
Reklama

Konsekwentny i wydajny jest system wynajmu czyściw Mewa - jest on ekologiczny od samego początku. Klienci firmy którzy używają czyściw, nie wytwarzają odpadów. Wynajmują oni czyściwa bawełniane o silnych właściwościach absorpcyjnych. 

Zasada wielokrotnego użytkowania realizowana w ramach koncepcji zarządzania tekstyliami przemysłowymi przez firmę Mewa, stwarza możliwość niemal natychmiastowego przekształcenia danego zakładu przemysłowego lub warsztatu na miejsce przyjazne dla środowiska naturalnego. To sprzyja lepszemu samopoczuciu pracowników i czyni zakład bardziej atrakcyjnym zarówno dla nich, jaki i dla klientów. Do pozostałych zalet systemu wynajmu czyściw firmy Mewa należy możliwość prostej i przejrzystej kalkulacji kosztów, zabezpieczenie dostaw i odpowiedniej jakości, a tym samym możliwość szybkiego i dokładnego czyszczenie oraz utrzymania w czystości maszyn, narzędzi i posadzek. 

Reklama

 

Z czyściw Mewa można korzystać w efektywny sposób, nie posiadając ich na stałe. Dlaczego? Bowiem ten, kto coś tylko używa, a nie posiada tego na stale, może działać w sposób w pełni elastyczny. Ilość i rodzaj czyściw - a są ich cztery rodzaje, zależnie od zastosowania – zawsze można dostosować do aktualnych potrzeb danego zakładu czy warsztatu.

Powiązane firmy

Reklama

Firma Mewa jest w tym zakresie niezawodnym partnerem, legitymującym się 111-letnią tradycją i specjalistyczną wiedzą. Inteligentny system wynajmu czyściw, oparty na zasadzie współdzielenia tekstyliów, sprawił, że firma jest dziś europejskim liderem w tej dziedzinie. Obecnie Mewa pierze ponad miliard czyściw dla 188 000 klientów rocznie. W procesie prania z zabrudzonych czyściw pozyskiwane są oleje i tłuszcze, które następnie są wykorzystywane do zasilania linii pralniczych i suszących. Tym samym Mewa pokrywa we własnym zakresie 80% zapotrzebowania na energię i dzięki temu oszczędza 7 milionów litrów oleju opałowego rocznie. Zaawansowane rozwiązania techniczne pozwalają również zaoszczędzić duże ilości wody – obecnie nawet do 50%. Środki piorące natomiast dozowane są w możliwie minimalnych ilościach, pomimo tego, iż i tak podlegają procesowi rozkładu biologicznego. A wszystko to realizowane jest zgodnie z zasadą zrównoważonej ochrony środowiska, opartej na oszczędzaniu surowców i unikaniu wytwarzania odpadów.

Źródło: Mewa

Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama