Formnext 2021: Evatronix weźmie udział w targach

Formnext 2021: Evatronix weźmie udział w targach Evatronix

Evatronix SA, producent skanerów eviXscan 3D, będzie jednym z wystawców na Międzynarodowych Targach Formnext 2021. Wydarzenie odbędzie się w dniach 16–19 listopada 2021 r. we Frankfurcie nad Menem. W targach udział wezmą wiodące firmy z branży technologii przyrostowych. Evatronix zaprezentuje swoje najnowsze produkty i rozwiązania eviXscan 3D wspierające automatyczne procesy kontroli jakości.

Targi Formnext to jedno z największych i najważniejszych wydarzeń z dziedziny produkcji addytywnej i powiązanych procesów technologicznych. Są miejscem spotkań dostawców i użytkowników przemysłowego druku 3D z całego świata. Wśród liderów branży technologii przyrostowych gościć będzie także Evatronix SA. Polska firma zaprezentuje najnowsze produkty i rozwiązania w dziedzinie kontroli jakości. Na odwiedzających będą czekać specjaliści z Evatronixa, którzy zademonstrują wysokiej jakości skanery eviXscan 3D zróżnicowane pod względem zakresu skanowania i oferowanych dokładności.

Zainteresowanym przedstawiona zostanie także symulacja automatycznej kontroli jakości 3D na linii produkcyjnej – autonomiczne stanowisko skanujące eviXmatic 2.0 wraz ze skanerem eviXscan 3D we współpracy z kobotem Universal Robots zintegrowanym z Elektrycznym Generatorem Próżni Respiro firmy Drim Robotics. Szczegóły oferty firmy Evatronix będzie można poznać, odwiedzając jej stoisko zlokalizowane w hali 12.1 (stanowisko o numerze F62). Firma Evatronix zaprasza zainteresowanych udziałem w targach Formnext do kontaktu poprzez adres mailowy: marketing@evatronix.com, w celu przekazania darmowej wejściówki (liczba zaproszeń jest ograniczona).

Źródło: Evatronix

 

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest międzynarodową marką medialną należącą do holdingu Vogel Communications Group. W ramach marki MM Magazyn Przemysłowy wydawane jest czasopismo, prowadzony jest portal magazynprzemyslowy.pl oraz realizowana jest komunikacja (różnymi narzędziami marketingowymi) w przemysłowym sektorze B2B.

Tagi artykułu

Zobacz również

MM Magazyn Przemysłowy 7-8/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę