Gracze z całego świata na Metal Trade Fair Summit 2024 w Düsseldorfie

Gracze z całego świata na Metal Trade Fair Summit 2024 wire and Tube 2020

Ponad 2000 wystawców z 65 krajów, targi Wire and Tube 2024 po raz kolejny w imponujący sposób potwierdzą swoją pozycję wiodących międzynarodowych targów dla kluczowych branż drutu, kabli, rur i ich dostawców.

Tereny targowe w Düsseldorfie zajmują ponad 100 000 m2. Pojawią się goście z całego świata. Z około dwiema trzecimi wystawców, targi Wire and Tube są jednymi z najbardziej międzynarodowych targów w portfolio Messe Düsseldorf. Pochodzą oni głównie z silnych europejskich krajów produkcyjnych, z USA, Ameryki Środkowej i Południowej, Azji i kontynentu afrykańskiego.

Miejsce targów w Düsseldorfie jest absolutnym liderem dla sektorów drutu i rur, jeśli chodzi o prezentację innowacji z odpowiednich branż szerokiej, międzynarodowej publiczności – mówi Daniel Ryfisch, dyrektor wire/tube & flow technologies w Messe Düsseldorf.

Oprócz klasycznych tematów, takich jak maszyny i urządzenia do produkcji drutu, kabli i rur, przetwarzania i produktów końcowych, Wire and Tube kładzi duży nacisk na takie tematy, jak stal nierdzewna, wodór, rury z tworzyw sztucznych, technologie cięcia i cięcia wzdłużnego oraz e-mobilność. Ponadto na pierwszy plan wysuwają się tematy technologii mocowania i łączenia, technologii produkcji sprężyn i technologii z włókna szklanego.

Głównymi gałęziami przemysłu są tutaj sektor chemiczny, naftowy i gazowy, przemysł motoryzacyjny, sektor budowlany i cały sektor telekomunikacyjny.

Wire 2024 zajmuje hale wystawiennicze od 9 do 17: drut,kable, produkty i technologie z drutu są zaplanowane w halach 9-12 i hali 15. Meet China`s Expertise można znaleźć w hali 14. Hala 16 stanie się specjalną halą dla technologii mocowania i mocowania oraz technologii produkcji sprężyn, w tym ich produktów końcowych, takich jak śruby, rowki, oczka i sprężyny techniczne. Stworzy to ekskluzywny, oddzielny obszar technologiczny. Duży obszar dla ciężkich, zajmujących dużo miejsca zgrzewarek do siatek będzie zlokalizowany w centralnej hali 17.

Tube 2024 zajmuje hale wystawiennicze od 1 do 7a: akcesoria do rur, produkcja rur i handel rurami znajdują się w halach 1, 3, 4, 5, 6 i 7a. Nowością jest specjalna powierzchnia dla rur z tworzyw sztucznych w hali 1, która zapewnia miejsce na rury z tworzyw sztucznych, które obecnie zajmują z rosnącą tendencją w przemyśle wytwórczym i przetwórczym.

Technologię formowania i gięcia można znaleźć w halach 5 i 6, a technologię obróbki rur w halach 6 i 7a. Maszyny i urządzenia pojawią się w hali 7a. Hala 7 jest ponownie zarezerwowana dla chińskich producentów rur i przetwórców rur z doświadczeniem Meet China.

Liczne specjalistyczne fora, kongresy i wycieczki, takie jak międzynarodowe spotkanie ekspertów z branży, kongres wodoru i e-mobilności, szlaki ecoMetal i codzienny relaks po pracy, wzbogacają gamę wydarzeń w halach wystawowych i na świeżym powietrzu.

Źródło: Wire and Tube

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest międzynarodową marką medialną należącą do holdingu Vogel Communications Group. W ramach marki MM Magazyn Przemysłowy wydawane jest czasopismo, prowadzony jest portal magazynprzemyslowy.pl oraz realizowana jest komunikacja (różnymi narzędziami marketingowymi) w przemysłowym sektorze B2B.

Tagi artykułu

Zobacz również

MM Magazyn Przemysłowy 7-8/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę