Grupa Raben weźmie udział w targach Transport Logistic 2023

Grupa Raben weźmie udział w targach Transport Logistic 2023 Grupa Raben

9–12 maja 2023 r. to data, którą cała branża logistyczna od dawna ma wpisaną w kalendarz. W tych dniach w Monachium odbędą się targi Transport Logistic 2023 – jedno z najważniejszych tego typu wydarzeń na świecie. Grupa Raben, zgodnie z przesłaniem We connect Europe, na stoisku przedstawi najnowszą ofertę, jak również swoje „zielone” podejście do prowadzenia biznesu. Grupa Raben tradycyjnie już zaprasza na stoisko nr 402 w hali A5, gdzie przez cztery dni do dyspozycji gości będzie łącznie ponad 60 ekspertów.

Po długiej przerwie wymuszonej pandemią – edycja Transport Logistic 2021 nie odbyła się w tradycyjnej formule – firmy i ich klienci wreszcie będą mieli okazję spotkać się na terenie targów w Monachium: nawiązać nowe kontakty, wymienić doświadczenia i omówić kondycję branży. Cztery lata to przecież dla tego sektora wręcz epoka, szczególnie w tak dynamicznie zmieniających się okolicznościach politycznych, społecznych i gospodarczych.

Na miejscu będzie można zapoznać się z ofertą połączeń międzynarodowych holenderskiego operatora logistycznego pod hasłem We connect Europe. Ważny segment usług Raben stanowi logistyka kontraktowa, która proponuje kompleksowe rozwiązania związane z magazynowaniem towarów, a także bogaty zestaw usług VAS (Value Added Services) takich jak copacking czy comanufacturing, jak również rozwiązania e-commerce – tę część stoiska firma zaprezentuje pod hasłem We innovate. Ekrany dotykowe na stoisku umożliwią dostęp do usług Grupy Raben poprzez stronę www, poza tym odwiedzający w asyście pracowników firmy będą mogli sprawdzić, jak funkcjonuje dedykowana klientom platforma myRaben. To, co wyróżnia operatora logistycznego, to ludzie – zespół People with Drive, który sprawnie i elastycznie reaguje na wszelkie potrzeby klientów, do tego dochodzą nowoczesne narzędzia IT, zapewniające wygodną i przyjazną obsługę oraz troska o środowisko naturalne, przejawiająca się w zrównoważonym podejściu do prowadzenia biznesu – ta strefa będzie nosić nazwę We care.

– Bardzo cieszymy się z możliwości spotkania na targach naszych kontrahentów, partnerów i przedstawicieli innych firm. Od ostatniego wydarzenia wiele się zmieniło. Pomimo trudnej sytuacji w Europie i na świecie, nasza firma odnotowała dynamiczny wzrost poprzez przejęcia, inwestycje i rozbudowę połączeń międzynarodowych w Europie – mówi Ewald Raben, CEO Grupy Raben. – To, co wyróżnia nas na rynku to zielone podejście do prowadzenia biznesu oraz nasz zespół, dzięki któremu oferujemy logistykę z ludzką twarzą i usługi szyte na miarę. Zapraszamy do naszego stoiska, aby omówić wspólne plany na przyszłość.

Koncepcja stoiska odzwierciedla filozofię Grupy Raben – firmy z holenderskim rodowodem i ponad 90-letnią historią, ale zorientowanej na rozwój, oferującej logistykę „z ludzką twarzą” i przywiązującej wagę do zrównoważonego rozwoju. Stąd minimalistyczny, spokojny design oraz dominujący kolor biały z zielonymi dekoracjami z naturalnego mchu. Przestrzeń, zaplanowana z dużą uwagą i znajomością ergonomii, ma sprzyjać spotkaniom biznesowym i merytorycznym rozmowom.

Grupa Raben będzie uczestniczyć w targach Transport Logistic po raz szósty. Natomiast w tym roku mija już 45 lat od pierwszej edycji wydarzenia. Spotkania przedstawicieli branży transportowej, logistycznej, IT oraz zarządzania łańcuchem dostaw w Monachium zawsze cieszą się ogromnym zainteresowaniem – w 2019 r. liczba wystawców wzrosła o 10%, a stoiska po raz pierwszy zajęły aż 10 hal.

Źródło: Grupa Raben

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest międzynarodową marką medialną należącą do holdingu Vogel Communications Group. W ramach marki MM Magazyn Przemysłowy wydawane jest czasopismo, prowadzony jest portal magazynprzemyslowy.pl oraz realizowana jest komunikacja (różnymi narzędziami marketingowymi) w przemysłowym sektorze B2B.

Tagi artykułu

Zobacz również

MM Magazyn Przemysłowy 7-8/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę