Hannover Messe 2020 pod dużym znakiem zapytania

Organizatorzy targów Hannover Messe bardzo poważnie podchodzą do sytuacji związanej z rozprzestrzenianiem się koronawirusa (Covid-19). 25 lutego 2020 r. odbyło się spotkanie w celu omówienia obecnej sytuacji. Wszyscy uczestnicy zgodzili się, że w tym momencie jest za wcześnie, aby zdecydować o losach Hannover Messe 2020, które planowo mają rozpocząć się 20 kwietnia.

W tym tygodniu organizatorzy będą prowadzić dalsze rozmowy z władzami, aby zdecydować, jakie środki bezpieczeństwa należy zastosować podczas targów. Rozwój sytuacji w Europie i opóźnianie poszczególnych targów handlowych w Niemczech pokazują, że sytuacja może się zmieniać z dnia na dzień. W związku z tym władze nadal będą intensywnie monitorować sytuację.

Niezależnie od tego poinformowano, że na targach zostanie zapewniony najwyższy możliwy poziom higieny, bezpieczeństwa i opieki medycznej. Zdrowie i bezpieczeństwo wszystkich pracowników, klientów, partnerów i gości jest w tym momencie priorytetem.

Źródło: Hannover Messe

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę