Hexagon Metrology wprowadza CoreView 7.0

Reklama
Reklama

Firma Hexagon Metrology przedstawiła nową wersję pakietu oprogramowania Hexagon Metrology do pomiarów w technologii światła białego – CoreView 7.0. CoreView 7.0 to ulepszone i szybsze wykonywanie pomiarów, nowa funkcjonalność, a także łatwiejsze zastosowanie oprogramowania.


Nowa wersja ma opcję tworzenia wysokiej jakości danych "na bieżąco" w formacie STL szybko i bezbłędnie. Nowa funkcjonalność oparta jest na opatentowanym przez firmę Hexagon silniku STL. Modele STL tworzone są równolegle z procesem pomiarowym.

Do oprogramowania dołączono zarówno nowy moduł raportów firmy Hexagon wraz z nowoczesnym interfejsem graficznym użytkownika (GUI), jak również umożliwiono generowanie oraz edytowanie szablonów raportu, a także dodawanie komentarzy w raportach.

Dzięki ulepszonej funkcji analizy powierzchni, analizy statystycznej na grupie cech geometrycznych, liniom tornado (inaczej „beauty line”) wzdłuż osi, reprezentacji szkieletowej, pomiarom łączników i innym funkcjom, nowe oprogramowanie wychodzi na przeciw wymaganiom rynku oraz klienta.

CoreView 7.0, dzięki możliwości wykonania błyskawicznej kalibracji systemu oraz możliwości cofnięcia funkcji krytycznej sprawia, że wykonywanie pomiarów jest jeszcze prostsze. Dodatkowo do aplikacji Automatycznych Pomiarów wprowadzono nowy wielozadaniowy interfejs użytkownika.

Oprogramowanie CoreView 7.0 jest już dostępne wraz z wszystkimi rozwiązaniami pomiarowymi w technologii światła białego firmy Hexagon Metrology.

Reklama

Powiązane firmy

Reklama
Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama