Honeywell tworzy jednostkę do spraw bezpieczeństwa przemysłowego

Reklama
Reklama

Utworzona w ten sposób nowa, połączona jednostka pozwala zaoferować zintegrowane rozwiązania dla bezpieczeństwa oraz systemy monitoringu środowiska pracy w czasie rzeczywistym, niezbędne do reagowania na zagrożenia bezpieczeństwa, zarządzania ryzykiem i poprawy produktywności. 

Honeywell ogłosił utworzenie Honeywell Industrial Safety - części Honeywell Automation and Control Solutions obejmującej działy specjalizujące się w rozwiązaniach dla bezpieczeństwa. - Wiele organizacji i ich pracowników na całym świecie już teraz polega na produktach Honeywell, by pomagać w ochronie własnej i firmy przed zagrożeniami bezpieczeństwa. Niemniej jednak, w miarę wzrostu stopnia złożoności organizacji, wzrostu ilości ryzyka oraz rozproszenia geograficznego swojej działalności, pojawia się również konieczność monitorowania w czasie rzeczywistym tego, co dzieje się w ich przedsiębiorstwach - wyjaśnia Sean Clay, wiceprezes oraz generalny menedżer w firmie Honeywell Industrial Safety, w regionie EMEA.

Reklama

Honeywell odkrywa nowe sposoby integrowania czujników, środków ochrony idywidualnej, oprogramowania czy baz danych tak, by stworzyć precyzyjny obraz bezpieczeństwa w całym przedsiębiorstwie prezentowany w czasie rzeczywistym. To z kolei umożliwia szybkie i pewne reagowanie na zagrożenia w miejscu pracy, zapewniając jednocześnie wzrost produktywności przedsiębiorstwa, jego wydajności oraz dochodowości.

Reklama

Źródło: Honeywell 

Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama