Już za kilka dni startuje TIMTOS 2021 online

Już za kilka dni startuje TIMTOS 2021 online TAITRA

Już w najbliższy poniedziałek (15 marca) rozpoczną się jedne z najważniejszych targów w branży obróbki metali na świeci – Tajwańskie Międzynarodowe Targi Obrabiarek TIMTOS 2021 online.

Targi w wersji wirtualnej będą trwały od 15 do 20 marca, a część funkcjonalności pozostanie aktywna na specjalnej platformie internetowej przez miesiąc aż do 15 kwietnia. Natomiast tradycyjne targi TIMTOS w wersji „fizycznej” planowane są na przyszły rok.

Wirtualne wydarzenia w ramach targów TIMTOS

Zakres targów TIMTOS obejmuje maszyny do obróbki metalu, narzędzia, części, komponenty i inne elementy z szeroko pojętej automatyki przemysłowej.

W obecnej edycji targów swoje produkty będzie prezentowało 1000 wystawców z 15 krajów. W ramach wydarzenia zaplanowane są spotkania wideo, wirtualne wizyty w fabrykach, prezentacja nowych produktów, seminaria i konferencje oraz całodniowa konferencja na temat inteligentnej produkcji. Aktywni zwiedzający będą mogli uczestniczyć w loterii, w której do wygrania są cenne nagrody.

Rejestracja na targi

Rejestracja na targi na stronie internetowej jest dwuetapowa. W razie problemów lub wątpliwości można zgłosić się o pomoc do polskiego oddziału TAITRA (kontakt poniżej), czyli jednego z dwóch organizatorów targów. Polskie biuro TAITRA prosi o wskazanie podczas rejestracji Taiwan Trade Center Warsaw jako źródła informacji o targach TIMTOS.

Kontakt:
Taiwan Trade Center Warsaw

Źródło: TAITRA

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest międzynarodową marką medialną należącą do holdingu Vogel Communications Group. W ramach marki MM Magazyn Przemysłowy wydawane jest czasopismo, prowadzony jest portal magazynprzemyslowy.pl oraz realizowana jest komunikacja (różnymi narzędziami marketingowymi) w przemysłowym sektorze B2B.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę