Kompaktowy regał windowy Modula Slim na targach INNOFORM

Baumalog

Odwiedziający tegoroczne targi INNOFORM w Bydgoszczy będą mieli okazję zobaczyć kompaktowy regał windowy Modula Slim z półką o szerokości 1,3 m. Produkt firmy Baumalog zajmuje jedynie 3 m² powierzchni, może pomieścić do 25 ton artykułów i mieć do 7 metrów wysokości.

Najmniejszy model regału windowego Modula eksponowany na bydgoskich targach będzie wyposażony we wskaźnik laserowy, którego światło pokazuje operatorowi dokładne miejsce artykułu do pobrania, co umożliwia szybką i bezbłędną kompletację. Oprogramowanie Modula WMS dostępne wraz z regałem pozwala na integrację z systemami ERP i generowanie zamówień oraz zarządzanie zapasami.

Ponadto na stoisku firmy Baumalog, będącej autoryzowanym dealerem Modula w Polsce, będzie można poznać szczegóły na temat najnowszych rozwiązań z zakresu automatycznego magazynowania i transportu arkuszy blach oraz dłużyc. Nowością w ofercie firmy z zakresu magazynowania blach jest regał automatyczny MonoTower Lite, który pozwala na powierzchni niespełna 16 m² magazynować do 75 ton blach dostępnych w łatwy i szybki sposób dla operatora. Ze wszystkimi rozwiązaniami firmy będzie można zapoznać się na stoisku nr 110.

Źródło: Baumalog

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę