Kompozyt-Expo - kluczowe targi branży

Targi w Krakowie
Reklama
Reklama

Materiały kompozytowe znajdują zastosowanie niemal w każdej dziedzinie życia: budownictwie, motoryzacji, przemyśle lotniczym, kolejowym, sportowym, spożywczym, a nawet w medycynie. Posiadają olbrzymi potencjał rozwoju o czym świadczy stale rosnąca liczba wystawców z Polski i zagranicy na Międzynarodowych Targach Materiałów, Technologii i Wyrobów Kompozytowych Kompozyt-Expo.

Reklama

Liczny udział międzynarodowych firm, a także niezwykłe wydarzenia towarzyszące potwierdzają uznaną markę i rangę krakowskich targów kompozytowych, jednego z najważniejszych wydarzeń branży w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej. Tegoroczna, ósma już edycja wydarzenia ponownie zaskoczy nas premierami i nowinkami technologicznymi.
Nowością będzie strefa Active Zone, na której prezentowany będzie sprzęt sportowy, do produkcji którego użyto materiałów kompozytowych oraz nowoczesnych technologii.

Także w tym roku podczas targów nowo powstałe firmy w ekonomiczny sposób będą miały okazję przedstawić ofertę na Strefie Start-up. Dzięki bezpośrednim kontaktom z inwestorami będą w stanie zrealizować konkretne zlecenia i projekty biznesowe.

Tegorocznej edycji Targów Kompozyt-Expo będą towarzyszyły jeszcze dwie imprezy przemysłowe: 3. Międzynarodowe Targi Izolacji Przemysłowych 4Insulation oraz 2. Targi Efektywności Energetycznej w Przemyśle EFE. Wystawa będzie okazją do poznania nowoczesnych materiałów – od żywic i włókien poprzez żelkoty i wypełniacze, kończąc na półproduktach i produktach kompozytowych oraz maszynach do ich obróbki. To także okazja do spotkania przedstawicieli gałęzi przemysłu, zainteresowanych poprawą efektywności energetycznej w swoich zakładach. Wszystko po to, by pokazać, jak szerokie zastosowanie mają kompozyty, nazywane materiałami przyszłości.

Reklama

8. Międzynarodowe Targi Kompozyt-Expo odbędą się w Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym EXPO Kraków w dniach 11-12 października.

Więcej informacji na: www.kompozyty.krakow.pl

Źródło: Targi w Krakowie

Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama