Kompozytowe rewolucje na KOMPOZYT-EXPO 2015

Reklama
Reklama

Najbardziej utalentowani polscy konstruktorzy odwiedzą w dniach 25 – 26 listopada w Krakowie 6. Międzynarodowe Targi Kompozytów, Technologii i Wyrobów Kompozytowych KOMPOZYT-EXPO®, by pochwalić się swoimi osiągnięciami.

Jedni zaprezentują bolidy F1, które mogą nie tylko zrewolucjonizować wyścigi, ale i motoryzację, a drudzy samolot nagradzany na wielu światowych i prestiżowych zawodach, m.in. SAE AeroDesign West w Kalifornii. Tegoroczna edycja KOMPOZYT-EXPO® będzie więc szczególnym miejscem spotkań najlepszych inżynierów, czerpiących garściami z przemysłu kompozytowego. Ale to nie jedyny powód, dla którego jesienne Targi odbywające się w EXPO Kraków będą wyjątkowe.

Reklama

Od krakowskich Targów dzieli nas już tylko miesiąc. Swoją obecność potwierdziły czołowe firmy z Polski i zagranicy. Ofertę zaprezentują firmy m.in. z Czech, Francji, Holandii, Japonii, Luksemburga, Niemiec, Portugalii, Szwajcarii, Turcji, USA oraz Węgier. Organizatorzy spodziewają się też wielu zwiedzających spoza naszego kraju.

Nie zabraknie nowości oraz premier produktów i usług. I tak na przykład węgierska firma Kompozitor Kft. zaprezentuje Furanflex® – elastyczną rurę kompozytową utwardzaną po umieszczeniu w przewodzie kominowym lub wentylacyjnym techniką nie wymagającą wyburzania ścian. To tylko jeden z rewolucyjnych produktów, które będzie można zobaczyć w trakcie KOMPOZYT-EXPO®.

Reklama

Co równie ważne, specjaliści będą mogli skorzystać z bogatego programu towarzyszącego, uzupełniając swoją wiedzę. Pierwszego dnia Targów odbędą się warsztaty pod przewodnictwem prof. dr hab. inż. Tadeusza Uhla pn. "Obliczenia i badania konstrukcji kompozytowych", a drugiego sesja pod przewodnictwem prof. dr hab. inż. Andrzeja Błędzkiego pn. "Wytwarzanie i właściwości (bio)kompozytów". Ponadto Targi uzupełnią pokazy w Strefie Prezentacji Technicznych oraz sesje seminaryjne.

Szczegółowe informacje o Wystawcach, programie towarzyszącym, a także aktualny plan hali można znaleźć na stronie Organizatora www.kompozyty.krakow.pl. Już dziś można także otrzymać bezpłatny bilet wstępu na Targi, wypełniając formularz rejestracyjny na stronie internetowej www.kompozyty.krakow.pl/rejestracja. Serdecznie zapraszamy na KOMPOZYT-EXPO® do Krakowa!

MM Magazyn Przemysłowy jest patronem wydarzenia.

Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama