Koncern Fuchs w gronie najlepszych dostawców Volkswagen Group

FUCHS

Volkswagen Group AG ogłosił i nagrodził najlepszych dostawców części i materiałów dla swoich fabryk. Spośród wszystkich firm współpracujących z tym producentem samochodów  wybrano najlepszych 18 partnerów. Koncern FUCHS EUROPE SCHMIERSTOFFE GMBH znalazł się w tym zaszczytnym gronie, wyróżnionym nagrodą Volkswagen GROUP AWARD 2014.

- Nasza nagroda - Volkswagen Group Award - to swego rodzaju małe mistrzostwa świata - zdobywcy tej nagrody to światowa czołówka. – powiedział podczas wręczenia nagród prof. Martin Winterkorn, Prezes Zarządu Volkswagen Group AG - Przemysł motoryzacyjny stoi przed gwałtownymi zmianami. Volkswagen nie tylko stale podejmuje wyzwania stawiane przez rynek, ale również stara się być siłą napędową motoryzacji przyszłości. W tym celu staramy się przenieść nasze relacje z dostawcami na zupełnie nowy poziom - dodał prof. Winterkorn.

Powiązane firmy

Grupa Volkswagen uhonorowała swoich najlepszych dostawców już po raz 11. Firmy, które zwyciężyły wyróżniają się pod kątem potencjału innowacyjności, jakości dostarczanych produktów, specjalistycznej wiedzy czy zarządzania projektami. W tym roku, w zaszczytnym gronie uhonorowanym Volkswagen Group Award znalazło się 18 firm z całego świata.

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę