Konferencja 3D - systemy optyczne firmy GOM

Lenso
Reklama
Reklama

29-31 marca 2017 w Toruniu odbyła się Konferencja 3D organizowana przez firmę Lenso, wyłącznego dystrybutora systemów optycznych firmy GOM, lidera optycznych systemów pomiarowych w Polsce.

Tematem przewodnim konferencji były systemy optyczne firmy GOM oraz związane z nimi aplikacje pomiarowe. Uczestnicy mieli okazję przyjrzeć się najnowszym systemom GOM – w tym automatycznemu systemowi ATOS ScanBox 4105 wraz z najnowszą głowicą pomiarową ATOS Capsule.

Reklama

W czasie konferencji odbyły się liczne prezentacje prowadzone przez zespół Lenso jak i użytkowników GOM z całej Polski, którzy opowiadali o tym jak przebiegało wdrażanie systemów w ich przedsiębiorstwach, do czego są wykorzystywane oraz jakie przynosi to im profity. Była to doskonała okazja do wymiany doświadczeń oraz dyskusji z użytkownikami. Pojawili się także przedstawiciele firmy GOM oraz partnerzy Lenso – 3DTeam i 3DTool, partner handlowy firmy WITTE (uchwyty pomiarowe, systemy modułowe).

Ważną częścią konferencji były darmowe warsztaty o charakterze szkoleniowym. Przedstawiciele Lenso poruszyli tematykę z zakresu GD&T, automatyzacji, śledzenia na żywo jak i deformacji.

Reklama

Źródło: Lenso

Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama