Konferencja "Infrastruktura Polska 2016"

Infrastruktura Polska
Reklama
Reklama

Już 23 lutego 2016 roku w hotelu Sheraton w Warszawie odbędzie się konferencja branżowa dla sektora infrastruktury.

Forum "Infrastruktura Polska 2016" będzie okazją do dyskusji na tematy związane z zamówieniami publicznymi oraz krajobrazem po rozbudowie warszawskiego metra. Ponadto dyskutanci ocenią szanse szybszej realizacji zobowiązań Polski na domknięcie dróg szybkiego ruchu i odpowiedzą na pytanie co dalej z polskim kolejnictwem. Uroczystego otwarcia konferencji dokona Jerzy Szmit, Wiceminister Infrastruktury i Budownictwa. Tegoroczna edycja została objęta Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Stołecznego Warszawy.

Reklama

Wśród ekspertów wydarzenia znaleźli się między innymi Jerzy Lejk, Prezes Zarządu Metra Warszawskiego, dr Libor Lochman, Dyrektor Zarządzający Wspólnotą Kolei Europejskich oraz Zarządców Infrastruktury Kolejowej (CER), Michał Olszewski, zastępca prezydenta m. st. Warszawy czy Stanisław Żmijan, zastępca Przewodniczącego Sejmowej Komisji Infrastruktury. Uczestnicy wydarzenia tradycyjnie dokonają podsumowania minionego roku w infrastrukturze oraz ocenią efekty współpracy sektora publicznego i prywatnego.

Na końcu konferencji odbędzie się uroczysta gala wręczenia "Diamentów Polskiej Infrastruktury". Już po raz drugi przyznane zostaną nagrody za szczególne osiągnięcia w branży dla spółek i liderów infrastruktury na rynku polskim. Grono autorytetów sektora skupione w Kapitule Konkursowej wyłoni laureatów w 8 kategoriach.

Reklama

Konferencję i galę poprowadzi Katarzyna Zdanowicz, dziennikarka TVN24.

Więcej informacji na temat konferencji można znaleźć na oficjalnej stronie organizatora w tym miejscu.

MM Magazyn Przemysłowy jest patronem wydarzenia.

Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama