Kopex z kontraktem na prace remontowe sprzętu górniczego

Reklama
Reklama

Australijska spółka Kopex Waratah, należąca do Grupy Kopex, podpisała kontrakt na remont sprzętu górniczego z kontrahentem z antypodów. 

Przedmiotem umowy jest remont dwóch kombajnów typu continuous miner oraz trzech mobilnych obudów ścianowych. Podpisany kontrakt opiewa na wartość 2 785 000 dolarów australijskich (tj. ok. 7,8 mln złotych).

Reklama

Kopex Waratah jest dystrybutorem wozów dostawczych Waracar, zapewniającym również ich serwis i przeglądy obowiązkowe. Spółka wyprodukowała do chwili obecnej 100 wozów, co daje jej udział w rynku na poziomie około 40%.

Kopex Waratah jest także producentem kruszarko–ładowarek (feeder breaker) oraz wykonawcą usług remontowych urządzeń typu continuous miner. Kopex Waratah sprzedaje również na rynku australijskim inne produkty Grupy Kopex, takie jak transformatory i elementy obudów zmechanizowanych.

Reklama

Źródło: Kopex

Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama