KPT zrealizuje kolejny program akceleracyjny

KPT
Reklama
Reklama

Krakowski Park Technologiczny jest jednym z dziesięciu wybranych przez PARP akceleratorów, które od stycznia rozpoczną działalność.

Akcelerator jest perłą w koronie narzędzi wsparcia Krakowskiego Parku Technologicznego. Cieszymy się, że dzięki PARP będziemy w stanie wykorzystać zdobyte w pilotażu doświadczenie i przyspieszyć rozwój kolejnych 40 startupów. Ten program jest w 100% zgodny z motto KPT: Pomagamy firmom rozwijać się szybciej – mówi Wojciech Przybylski, prezes zarządu KPT.

Reklama

W styczniu KPT opublikuje wszystkie szczegóły programu, w tym nazwy odbiorców technologii, dla których będzie szukać innowacji. Już dziś do udziału w 6-miesięcznych programach wsparcia zapraszamy młode firmy posiadające rozwiązania dla przemysłu – dodaje Przybylski. Każda młoda spółka może liczyć na usługi doradcze i mentorskie o wartości do 50 tys. zł, a także na grant w wysokości do 200 tys. zł. Taka kwota wystarczy m.in. na przetestowanie produktu i dopasowanie go do potrzeb odbiorców. Dzięki współpracy akceleratora z cenionymi, dużymi firmami twórcy innowacji uzyskają szansę na referencyjne wdrożenie swoich rozwiązań i rozwój produktu w oparciu o pracę z klientem, a nie tylko warsztaty.

Przypomnijmy, że Krakowski Park Technologiczny zrealizował do tej pory dwie rundy programu akceleracyjnego KPT ScaleUp, w którym wzięły udział 23 startupy i 13 dużych firm.

Reklama

Źródło: KPT

Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama