Legnicka firma Eckert z nowością na targach EuroBlech

Legnicka firma Eckert z nowością na targach EuroBlech EuroBlech

Po 2 latach pandemicznej niepewności i przestoju na wydarzeniach branżowych firmy powracają na targi ze zdwojoną siłą. Najważniejszym eventem tej jesieni będzie niewątpliwie EuroBlech, który tradycyjnie odbędzie się w Hanowerze. Polski producent wycinarek CNC Eckert powraca wraz z premierą najnowszego rozwiązania, które ma być game-changerem na polu cięcia plazmowo-tlenowego.

Legnicka firma jest obecna na rynku wycinarek od kilkunastu dobrych lat. Punktem obowiązkowym w życiu przedsiębiorstwa był cykliczny udział w najważniejszych wydarzeniach targowych w Polsce i za granicą: ITM Poznań, Stom-Tool Kielce, Schweissen & Schneiden w Essen czy EuroBlech w Hanoverze. I to właśniete ostatnie targi po wstrzymaniu zeszłorocznej edycji, wracają do gry. EuroBlech jest dedykowany maszynom z branży obróbki blach, gwarantuje globalną publiczność odwiedzających gotowych do inwestowania i demonstrujących wyraźny nacisk na nowości technologiczne. W obecnym środowisku niestabilnych rynków jest to zatem platforma dla międzynarodowych producentów i dostawców dla branży obróbki blach.

To właśnie dlatego firma Eckert wybrała te konkretne targi, aby zaprezentować swoje najnowsze rozwiązanie w zakresie cięcia plazmowo-tlenowego. Urządzenie i specyfikacja jego działania jest na razie owiana tajemnicą, wiadomo jedynie, że ma być prawdziwym game-changerem technologii plazmowo-tlenowej. Jeżeli chcesz zobaczyć co firma Eckert przygotowała dla odwiedzających z całego globu, to zabookuj termin w Hanoverze pomiędzy 25 – 28 października 2022.

Źródło: Eckert

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest międzynarodową marką medialną należącą do holdingu Vogel Communications Group. W ramach marki MM Magazyn Przemysłowy wydawane jest czasopismo, prowadzony jest portal magazynprzemyslowy.pl oraz realizowana jest komunikacja (różnymi narzędziami marketingowymi) w przemysłowym sektorze B2B.

Tagi artykułu

Zobacz również

MM Magazyn Przemysłowy 5-6/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę