M50 Millturn – indywidualny pakiet mocy

M50 Millturn – centrum obróbcze do kompleksowej obróbki WFL

Firma WFL Millturn Technologies zaprezentowała nową generację wielofunkcyjnych centrów tokarsko-wiertarko-frezarskich do kompleksowej obróbki skomplikowanych elementów i wałów o średnicy obrotu do 670 mm.

Oprócz dużych wartości mocy i momentu obrotowego napędów wrzecionowych modele M50 i M50-G cechują się także ogromną siłą posuwu na wszystkich osiach, dzięki czemu zapewniają imponującą dynamikę i maksymalną produktywność. Każda z maszyn może zostać indywidualnie skonfigurowana dzięki z wykorzystaniem gotowych modułów technologicznych. 

W 2018 r. seria M50 Millturn została rozszerzona o wersję o zwiększonej wydajności. Opcjonalna odległość między osiami 6000 mm i średnica toczenia do 670 mm umożliwiają przeprowadzenie obróbki długich i cienkich elementów.

W ofercie firmy dostępny jest również wariant M50-G Millturn z przeciwwrzecionem, który – dzięki integracji z rewolwerową głowicą narzędziową lub dodatkowym zespołem obróbczym –umożliwia realizację obróbki na obu wrzecionach głównych jednocześnie.

Źródło: WFL

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę