MEWA prezentuje katalog produktów renomowanych marek

MEWA prezentuje katalog produktów renomowanych marek MEWA

Nowe wydanie katalogu firmy MEWA 2021/22 produktów renomowanych marek obejmuje 288 stron, na których znajdują się informacje o ponad 10 000 artykułach. To zarówno produkty przydatne w pracy, w tym aktualne modele wybranych topowych marek, jak też innowacyjne nowości w zakresie rękawic roboczych i obuwia ochronnego.

Katalog firmy MEWA produktów renomowanych marek oferuje odpowiednie wyposażenie do zastosowania w każdej sytuacji w pracy. W ofercie znajdują się: certyfikowane rękawice robocze, obuwie ochronne, artykuły do ochrony wzroku, słuchu, głowy i dróg oddechowych, jak tez skóry, oraz artykuły higieniczne. Na zamówienia dokonane do 30 września 2021 r. przewidziany jest rabat w wysokości 10% na wszystkie nowe artykuły wymienione w katalogu. Dotyczy to np. nowego obuwia ochronnego Albatros, które za połączenie komfortu noszenia, sportowego wyglądu i zaawansowanych funkcji ochronnych uzyskało wyróżnienie w konkursie „German Innovation Award 21“. Nowością w asortymencie firmy MEWA są także aktualne modele sprawdzonego obuwia ochronnego serii EltenWellmaxx. To obuwie wyposażone jest w amortyzującą podeszwę.

W zakresie środków do ochrony skóry MEWA również poszerzyła swoją ofertę: pojawiły się artykuły przeznaczone do higieny rąk firmy SC Johnson, na przykład bardzo skuteczny środek do dezynfekcji rąk „InstantFOAM Complete“ w kolumnach dozujących „TouchFree“. W zakresie ochrony dróg oddechowych oraz elementów do zakrywania nosa i ust na stanowisku pracy asortyment katalogu poszerzony został o maseczki medyczne, maski FFP2 oraz jednorazowe maseczki firmy 3M.

Na wszelkie pytania dotyczące aktualnej oferty szybko i kompetentnie odpowiedzą telefonicznie lub mailem odpowiednio przeszkoleni pracownicy. Na dodatek na wielu produktach MEWA na życzenie klienta jest w stanie zorganizować nadrukowanie bądź naszycie danego loga. Zamówienia są realizowane na terenie całego kraju, a zwroty są bezpłatne.

Źródło: MEWA
 

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest międzynarodową marką medialną należącą do holdingu Vogel Communications Group. W ramach marki MM Magazyn Przemysłowy wydawane jest czasopismo, prowadzony jest portal magazynprzemyslowy.pl oraz realizowana jest komunikacja (różnymi narzędziami marketingowymi) w przemysłowym sektorze B2B.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę