Mocap oferuje nakładki stożkowe

Mocap oferuje nakładki stożkowe Mocap

Mocap to firma działająca na rynku produktów z tworzyw sztucznych, maskujących i z gumy, służących m.in. do ochrony komponentów niestandardowych. Wśród towarów oferowanych przez Mocap można wyróźnić stożkowe nakładki / zatyczki z polietylenu, które są stosunkowo niedrogie i przy tym posiadają podwójną funkcję.

Stożkowe polietylenowe nakładki są wykonane z mocnego, ale jednocześnie elastycznego polietylenu w celu zapewnienia dobrego zabezpieczenia i jednocześnie łatwego ich usunięcia. Zaleca się stosowanie ich m.in. w charakterze nakładki na rury czy złączki hydrauliczne.

Reklama

Nakładka / zatyczka z serii T posiada stożkowy kształt, który pozwala na jej użycie jako nakładki z przeznaczeniem do wielu gwintowanych i niegwintowanych aplikacji. Nakładka / zatyczka zabezpiecza wiele różnych otworów. Co więcej, nakładki / zatyczki firmy Mocap mogą być również używane jako niedrogie, jednorazowe nakładki bądź zatyczki maskujące podczas malowania, powlekania i sprayowania w temperaturze do 79°C (175°F). Osoby zainteresowane ofertą powinny odwiedzić stronę internetową firmy Mocap.

Źródło: Mocap

Reklama

 

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę