Największa impreza branży elementów złącznych

Targi w Krakowie
Reklama
Reklama

Targi FASTENER POLAND® na dobre zadomowiły się w stolicy województwa małopolskiego. Dotychczasowe edycje potwierdziły olbrzymie zapotrzebowanie na taką właśnie imprezę targową, zarówno wśród przedsiębiorców z Polski, jak i tych z zagranicy. W dniach 8-9 października 2019 r. w EXPO Kraków odbędzie się 3. edycja tego jedynego w Europie Środkowo-Wschodniej wydarzenia, dedykowanego branży elementów złącznych. 

Rozwój targów i branży
Do inauguracji tegorocznej edycji pozostało jeszcze niecałe 6 miesięcy, a wolnej powierzchni hali już tylko 25%. Niemal wszyscy ubiegłoroczni wystawcy potwierdzili swój udział. To jednak nie wszystko – wciąż zgłaszają się nowe firmy, zachęcone sukcesem imprezy. Jest więc niemal pewne, że 2019 rok przyniesie kolejne rekordy frekwencji: tak wśród wystawców, jak i zwiedzających!

Świat jest pod wielkim wrażeniem tego, jak w Polsce rozwija się branża elementów złącznych. Polskie firmy odnotowują wzrost średnio na poziomie 10%, co chociażby we Włoszech jest nierealne. Szacujemy, że w perspektywie pięciu lat rynek wzrośnie nawet o 40% i będziemy się plasować za wielką czwórką, czyli Niemcami, Włochami, Francją i Wielką Brytanią – ocenił dr Marek Łangalis, doradca merytoryczny Targów FASTENER POLAND®.

Reklama

Wystawcy chcą tu wracać
Targi FASTENER POLAND® w Krakowie są porównywalne do wszystkich innych targów naszej branży w Europie. Nie mamy zastrzeżeń do organizacji oraz frekwencji. Dzięki udziałowi w targach zyskaliśmy kilka nowych kontaktów zarówno z Polski jak i zagranicy. Myślę, że również w przyszłym roku przyjedziemy do państwa na kolejną edycję targów – mówi Jerzy Dybich, dyrektor Działu Sprzedaży w międzynarodowej firmie VALBRUNA POLSKA.

Wystawcy docenili również dobrą organizację oraz atmosferę, która towarzyszyła imprezie.

II edycja Targów FASTENER POLAND® pokazała, że branża elementów złącznych cały czas się rozwija. Dla naszej firmy była to okazja do pozyskania nowych kontaktów biznesowych zarówno krajowych, jak i zagranicznych oraz do spotkań z naszymi stałymi partnerami. Widzimy, że organizatorzy dołożyli wszelkich starań, by targi odbywały się w komfortowych warunkach. Mamy nadzieję, że ta wspaniała atmosfera, która towarzyszyła w tym roku targom, spowoduje, że będą one z roku na rok coraz większe. Do zobaczenia za rok! – relacjonował Adam Dobrzewiński, prezes firmy ABAKOSTEEL s.c.

2 lata. Tylko tyle czasu potrzebowały Targi FASTENER POLAND® by stać się uznaną marką i na stałe zagościć w kalendarzu przedstawicieli branży elementów złącznych. W drugiej edycji targów wzięło udział 192 wystawców z 16 krajów, a ekspozycję odwiedziło 4 tysiące branżowych gości (28% stanowili przemysłowcy z zagranicy reprezentujący 39 krajów). Ekspozycja targowa w stosunku do pierwszej edycji wzrosła o 84%. Frekwencja potwierdziła ogromne zapotrzebowanie branży na tego typu wydarzenia i pokazała, że elementy złączne w biznesie klientów wiele znaczą. Więcej szczegółów na www.fastenerpoland.pl.

Źródło: Targi w Krakowie

Reklama
Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama