Największe targi dla branży przewodów i kabli w historii – wire 2024

Największe targi dla branży przewodów i kabli w historii wire and Tube 2020

Około 8 tygodni pozostało do otwarcia dwóch najwiekszych międzynarodowych targów dla branży przewodów, kabli i rur - wire i Tube - w Düsseldorfie.

Trendy i najważniejsze wydarzenia z sektorów przemysłowych drutu, kabli i rur zostaną zaprezentowane na wiodących na świecie targach Wire & Tube w dniach 15–19 kwietnia 2024 r. w Düsseldorfie. Jako globalna platforma informacyjna i biznesowa dla kluczowych graczy w tych kluczowych technologiach, około 2600 wystawców zaprezentuje nowości i trendy branżowe na powierzchni ponad 119 000 m2

wire 2024 może już ogłosić najlepszy wynik swojej historii sukcesu w Düsseldorfie: 1464 wystawców z 62 krajów zaprezentuje najnowsze technologie i produkty z branży przewodów i kabli. W halach wystawowych od 9 do 17 sprzedano ponad 67 400 m2.

Oznacza to, że targi wire 2024 przekroczyły rekordowy wynik z 2018 r., kiedy to 1 441 wystawców z 53 krajów zajęło powierzchnię netto około 65 000 m2.

Silny wzrost liczby wystawców w Europie pochodzi z Turcji, Włoch, Austrii, Hiszpanii, Szwajcarii, Szwecji i krajów Beneluksu. Zagraniczni wystawcy z Indii, Korei Południowej, Tajwanu, Chin i USA coraz częściej podróżują do Düsseldorfu.

To świetny wynik i wyraźny sygnał dla nas, że wire Düsseldorf nadal jest międzynarodowymi targami nr 1 dla branży przewodów i kabli – mówi Daniel Ryfisch, dyrektor wire, Tube & Flow Technologies w Messe Düsseldorf.

Wystawcy targów wire 2024 zaprezentują maszyny i urządzenia do produkcji i obróbki drutu, narzędzia i materiały pomocnicze do inżynierii procesowej, materiały, technologie włókien szklanych, specjalne druty i kable, technologię produkcji elementów złącznych i sprężyn, w tym produkty końcowe, maszyny do spawania siatkowego, technologię pomiarową, kontrolną, regulacyjną i testową.

Źródło: wire Düsseldorf

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest międzynarodową marką medialną należącą do holdingu Vogel Communications Group. W ramach marki MM Magazyn Przemysłowy wydawane jest czasopismo, prowadzony jest portal magazynprzemyslowy.pl oraz realizowana jest komunikacja (różnymi narzędziami marketingowymi) w przemysłowym sektorze B2B.

Tagi artykułu

Zobacz również

MM Magazyn Przemysłowy 7-8/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę