Nie żyje Jarosław Rudziński, Dyrektor Zarządzający NTN-SNR Polska

Nie żyje Jarosław Rudziński, Dyrektor Zarządzający NTN-SNR NTN-SNR

Firma NTN-SNR Polska poinformowała z głębokim żalem, że nie żyje Jarosław Rudziński, członek zarządu i Dyrektor Zarządzający firmy NTN-SNR.

Poniżej publikujemy pełną treść oświadczenia:

Z głębokim żalem zawiadamiamy o śmierci naszego kolegi, Członka Zarządu i Dyrektora Zarządzającego NTN-SNR Polska, Jarosława Rudzińskiego. Odszedł przedwcześnie, zginął w wypadku szybowca. 

Pracował w NTN-SNR ponad 15 lat, a wcześniej w firmie Timken, dlatego też śmiało można powiedzieć, że swoje życie zawodowe związał bardzo ścisło z branżą łożysk przemysłowych, a z jego doświadczenia w tym zakresie korzystało wiele osób na rynku. W życiu prywatnym natomiast jako mąż, ojciec, pasjonat jeździectwa i lotnictwa, zarażał wszystkich wokół swoim optymizmem i zainteresowaniami.

Jako pracownik, choć szczególnie jako człowiek, Jarek posiadał wszystkie cechy, które niestety w dzisiejszych czasach rzadko występują razem, takie jak pracowitość, lojalność, uczciwość, pogoda ducha, a przede wszystkim chęć niesienia pomocy innym.

Cały nasz Zespół pozostaje w żalu z Rodziną Jarka. 

Informacje dotyczące ceremonii pogrzebowej, przekażemy natychmiast po ustaleniu konkretnej daty.

Składamy najszczersze kondolencje rodzinie i współpracownikom Jarosława Rudzińskiego.

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę