Nowe obrabiarki na Targach EMO i TOOLEX

DMG Mori
Reklama
Reklama

Na tegorocznych targach EMO w Mediolanie (5-10.10) producent maszyn i obrabiarek DMG Mori zaprezentuje siedem nowych obrabiarek, w tym tokarkę SPRINT 32/5 wraz z jej rozszerzoną wersją SPRINT 32/8, tokarkę i frezarkę CTX gamma TC drugiej generacji w dwóch rozmiarach, frezarkę NLX 6000/2000 wraz z centrum frezowania dla dużych komponentów oraz frezarkę czwartej generacji z serii duoBLOCK.

Na stoisku firmy będzie można obejrzeć również automatyczną tokarkę WASINO dostępną od kilku miesięcy w sprzedaży. DMG Mori będzie również obecne na Międzynarodowych Targach Obrabiarek, Narzędzi i Technologii Obróbki TOOLEX w Sosnowcu (29.09.-1.10) gdzie przedstawi m.in. sześć wysokiej klasy obrabiarek: uniwersalną frezarkę do pięcioosiowej obróbki DMU 65mB, pionowe centra obróbcze DMC 850V i NVX 5080/40, uniwersalną tokarkę NLX 200Y 500 oraz dwa urządzenia z serii ECOLINE: frezarkę ecoMill 70 i tokarkę ecoTurn 450. Uzupełnieniem oferty producenta będzie autorski program CELOS oraz kompleksowy program obsługi klienta i serwisu LifeCycle Services.

Reklama

Źródło: DMG Mori

Powiązane firmy

Reklama
Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama