Nowe targi w Sosnowcu – GRINDexpo i ExpoCUTTING

MBSE Steinwarz
Reklama
Reklama

 

 

Expo Silesia organizuje wiosną przyszłego roku premierowe edycje Targów Technologii Szlifowania - GRINDexpo oraz Targów Technologii Cięcia – ExpoCUTTING. Obie imprezy odbędą się równolegle w dniach 3-5 marca 2015 r.

GRINDexpo to autorski pomysł pierwszych w Polsce tak specjalistycznych targów z branży szlifierskiej. Zakres tematyczny innowacyjnej platformy technologii szlifowania obejmie:

- szlifierki do wałków,
- szlifierki do otworów,
- szlifierki do płaszczyzn,
- szlifierki ostrzałki,
- szlifierki specjalne i specjalizowane,
- narzędzia skrawające i diamentowe,
- przyrządy i urządzenia pomiarowo-kontrolne,
- oprogramowanie komputerowe wspomagające obróbkę,
- doradztwo i pomoc techniczna,
- wydawnictwa fachowe.

Druga z imprez to ExpoCUTTING - wydarzenie przemysłowe dedykowane dla branży technologii cięcia. Organizatorzy do współpracy zapraszają m.in. producentów i dystrybutorów maszyn do cięcia wodą, plazmą, laserem, gazem jak również firmy usługowe, serwisowe, kooperujące. Postawiono sobie za cel stworzenie eventu technicznego, w którym to właśnie cięcie będzie elementem najważniejszym, wokół którego koncentruje się zakres tematyczny targów.
Aglomeracja śląska to największy rynek przemysłowy. Kampania promocyjna skierowana jest do precyzyjnie wyselekcjonowanej grupy firm i osób z branży szlifowania i cięcia, które wykorzystują tę technologię w swojej pracy.

Jak w przypadku wszystkich tego typu spotkań, także i tu nie zabraknie licznych wydarzeń towarzyszących, jak specjalistyczne konferencje i seminaria ściśle związane z branżą.
Będzie to zatem znakomita okazja do nawiązania kontaktów biznesowych z profesjonalną publicznością, wymiany poglądów i doświadczeń  jak również szansa wykreowania nowych kierunków branżowych.

Reklama

Więcej informacji o targach można znaleźć na stronach www.grindexpo.pl oraz www.expocutting.pl.

Reklama
Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama