Nowoczesne narzędzie do zautomatyzowanej kontroli jakości

Evatronix

Evatronix i 3D Systems zacieśniają współpracę i wprowadzają na rynek nowoczesne narzędzie do zautomatyzowanej kontroli jakości. 

Opracowane wspólnie narzędzie jest dostępne w dwóch wariantach. Pierwszy to pakiet przeznaczony do najbardziej zaawansowanych technologicznie pomiarów. Obejmuje skaner eviXscan 3D Heavy Duty Quadro i oprogramowanie Geomagic Control X. Drugi wariant to pakiet przeznaczony do mniej wymagających, ale również dokładnych i precyzyjnych pomiarów: skaner eviXscan 3D Heavy Duty Optima oraz oprogramowanie Geomagic Control X.

Opracowanie i wprowadzenie na rynek nowoczesnego narzędzia do kontroli jakości jest odpowiedzią na potrzeby naszych klientów – firm z branży inżynieryjnej, które oczekują takiego rozwiązania – mówi Adam Morawiec, wiceprezes ds. rozwoju Evatronix SA. – To kolejny krok w rozwoju oferty skanerów eviXscan 3D. Poszukiwanie nowych rozwiązań 3D jest częścią naszej misji, czyli wspierania inżynierów oraz rozwijania nowych technologii.

Źródło: Evatronix

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę