Nowy dyrektor operacyjny w NSK

Reklama
Reklama

Na początku lutego dr Ulrich Nass objął stanowisko dyrektora operacyjnego w firmie NSK Europe. Nominacja ta stanowi odzwierciedlenie ambicji spółki w budowaniu strategii rozwoju w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce.

Dr Ulrich Nass, mając dziesiątki lat doświadczenia w spółkach technologicznych, głównie z branży motoryzacyjnej, posiada udokumentowane osiągnięcia na kluczowych rynkach operacyjnych NSK Europe. Przed dołączeniem do firmy NSK pracował dla Brose Group, gdzie zajmował stanowisko starszego wiceprezesa ds. Product Group Door Modules, a wcześniej dyrektora zarządzającego ds. Product Unit Closures Systems.

Reklama

Do roku 2012 r. dr Ulrich Nass pracował na różnych stanowiskach kierowniczych w Kiekert AG, firmie specjalizującej się w systemach zamknięć drzwi i bagażników samochodowych. Jego ostatnią pozycją było stanowisko wiceprezesa wykonawczego ds. Global Product Development and Program Management.

Dr Ulrich Nass ukończył studia magisterskie z zakresu inżynierii mechanicznej na Uniwersytecie Ruhr w Bochum i uzyskał tytuł doktora, przedstawiając pracę na temat zużywania się przekładni ślimakowych.

Reklama

Źródło: NSK

Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama