Nowy łącznik ćwierćobrotowy do ciasnych przestrzeni

Reklama
Reklama

Firma Southco dodaje nowy produkt do rodziny znanych na rynku łączników ćwierćobrotowych DZUS, pozwalający użytkownikom na łatwy montaż i demontaż poprzez szybkie przekręcenie główki o ćwierć obrotu w miejscach o ograniczonej przestrzeni.

Łącznik ćwierćobrotowy DZUS D9-52 Tech Line charakteryzuje się zmniejszoną średnicą główki, co pozwala na jego instalowanie w ciasnych przestrzeniach i zapewnia łatwy dostęp ręczny lub za pomocą narzędzia.

Reklama

Łącznik ćwierćobrotowy DZUS D9-52 Tech Line firmy Southco charakteryzuje się uwięzioną, sprężynową konstrukcją zapewniającą precyzyjne, bezpieczne zamknięcie i odporność na wibracje oraz jest odporny na uszkodzenia w wyniku zbyt mocnego dokręcenia główki. Dostępny w wersjach instalacyjnych press in i flare in, występuje z różnymi długościami kołków i z różnymi opcjami gniazd, umożliwiającymi montaż na panelach różnej grubości. DZUS D9-52 Tech Line może być dostarczany w wersji z główką ze stali nierdzewnej lub z tworzywa odpornego na promieniowanie UV w różnych wersjach kolorystycznych, pozwalających łatwo wyróżniać strefy zastosowań.

Dzięki małym gabarytom i możliwości szybkiego otwarcia panelu poprzez przekręcenie główki o ćwierć obrotu, nowy łącznik DZUS D9-52 Tech Line firmy Southco oszczędza czas i zwiększa wygodę użytkowników pracujących przy szafach serwerowych i telekomunikacyjnych – powiedział menadżer produktów globalnych, Jim Grady.

Reklama

Źródło: Southco

Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama