Nowy rekord na targach Productronica

Productronica
Reklama
Reklama

W dniach 14-17 listopada w Monachium odbyła się kolejna, 25. już edycja targów Productronica. 1200 wystawców z 42 krajów miało okazję do zaprezentowania innowacyjnych rozwiązań z zakresu produkcji w branży elektronicznej.

Głównymi tematami tegorocznej edycji targów były internet rzeczy, big data oraz miniaturyzacja. Wśród wydarzeń towarzyszących warto wspomnieć o specjalnym show "Smart Data - Future Manufacturing", podczas którego prezentowane były różne symulacje procesów produkcyjnych.

Reklama

Na targach pojawiło się w sumie ponad 44 tys. osób z 85 krajów. To o prawie 20% więcej niż przed rokiem. Jak zwykle, najwięcej odwiedzających było z Niemiec, a poza tym również z Włoch, Austrii, Szwajcarii, Francji, Rosji, Czech i Wielkiej Brytanii. Z kolei największy przyrost liczby gości zaobserwowano z takich krajów jak Tajwan, Stany Zjednoczone, a także Francja i Holandia.

Reklama

Źródło: Messe München

Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama