Oleje biodegradowalne ORLEN Oil ze znakiem ekologicznym UE

Reklama
Reklama

 

Polskie Centrum Badań i Certyfikacji przyznało spółce ORLEN Oil pierwszą w Polsce licencję European Ecolabel dla środków smarowych. Oficjalne wyróżnienie zostało wprowadzone przez Unię Europejską w 1992 r. i świadczy o ograniczonym poziomie wpływu na środowisko oznaczonych produktów.

EU Ecolabel stanowi informację o określonym podejściu firmy do środowiska i jego ochrony oraz jest potwierdzeniem spełnienia rygorystycznych wymagań, stosowanych w całej Unii Europejskiej.

Reklama

Opatrzenie olejów HYDROL BIO HEES EL 46 oraz HYDROL BIO HETG EL 46 europejskim oznaczeniem stanowi bowiem gwarancję jakości dostarczanych wyrobów. Ułatwia również identyfikację wyrobów spełniających rygorystyczne wymagania środowiskowe. Oleje ORLEN Oil charakteryzuje niska toksyczność, duży potencjał biodegradacji na poziomie > 90 % (m/m), a także duża zawartość surowców odnawialnych na poziomie > 80 % (m/m).

Powiązane firmy

Reklama
Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama