Paski mocujące GN 1110 od Elesa+Ganter

Paski mocujące GN 1110 od Elesa+Ganter Elesa+Ganter

Elesa+Ganter wprowadziła do swojej oferty paski mocujące GN 1110, które cechują się wysoką siłą przytrzymywania, dzięki czemu mogą być stosowane w wymagających aplikacjach, w tym w różnego typu zabezpieczeniach.

W świecie budowy maszyn, urządzeń, zabudów pojazdów specjalistycznych oraz innych projektów przemysłowych często występuje potrzeba zamocowania oraz zabezpieczenia luźnych elementów takich jak w przewody, rury czy też różnego rodzaju narzędzia. Na bieżąco przyglądamy się potrzebom Klientów także w tym zakresie i dostosowujemy ofertę tak, by sprostać ich wymaganiom. Tak też jest w przypadku najnowszych pasków mocujących GN 1110 – powiedział Filip Granowski, dyrektor zarządzający Elesa+Ganter.
 
Przechodząc do szczegółów technicznych pasków mocujących GN 1110 warto wspomnieć, że klamra paska jest wykonana ze stali lakierowanej na czarno, a pasek wykonano z polipropylenu. Produkt ten występuje w 5 wariantach długości:

Powiązane firmy

Elesa+Ganter Polska Sp. z o.o.
  • 250 mm
  • 400 mm
  • 600 mm
  • 1000 mm
  • 1500 mm

Kluczowym parametrem pasków GN 1110 jest obciążalność, która bez względu na wariant długości wynosi aż 4000 N. Dzięki temu ten produkt może być stosowany w wymagających aplikacjach, gdzie jest potrzebna duża siła przytrzymania.

Przykładowa aplikacja GN 1110

Paski mocujące GN 1110 sprawdzą się przy:

  • Zabezpieczeniach przewodów maszyn oraz urządzeń przemysłowych
  • Zabezpieczeniach rur maszyn oraz urządzeń przemysłowych
  • Zabezpieczeniach narzędzi w specjalistycznych zabudowach pojazdów

Źródło: Elesa+Ganter

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest międzynarodową marką medialną należącą do holdingu Vogel Communications Group. W ramach marki MM Magazyn Przemysłowy wydawane jest czasopismo, prowadzony jest portal magazynprzemyslowy.pl oraz realizowana jest komunikacja (różnymi narzędziami marketingowymi) w przemysłowym sektorze B2B.

Tagi artykułu

MM Magazyn Przemysłowy 7-8/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę