Pierwszy na świecie koncert z myjką wysokociśnieniową

Karcher
Reklama
Reklama

W minioną środę, 24 października br., firma Kärcher obchodziła uroczyście jubileusz 25-lecia obecności na polskim rynku. W tym dniu, w pięknych wnętrzach Teatru im. Juliusza Słowackiego w Krakowie zgromadzili się niemal wszystkich, dzięki którym firma Kärcher z sukcesem już od ćwierćwiecza działa w Polsce.

Honorowymi gośćmi gali jubileuszowej był p. Johannes Kärcher, właściciel i równocześnie syn założyciela firmy Kärcher oraz p. Hartmut Jenner, prezes zarządu firmy Alfred Kärcher w Niemczech. W gronie gości nie zabrakło zarówno dyrektorów i zarządzających ważnymi dla Krakowa i Polski, instytucjami kultury i sportu, które jako mecenas lub sponsor Kärcher wspiera od lat, jak i przedstawicieli wszystkich instytucji, agencji, usługodawców i dostawców wspomagających firmę w codziennej działalności biznesowej.

Reklama

Specjalnie witani byli właściciele i dyrektorzy firm, z którymi Kärcher wiąże współpraca handlowa i dzięki którym produkty Kärcher trafiają do rąk polskich odbiorców. Nade wszystko uhonorowani zostali pracownicy Kärcher, niektórzy już na zasłużonej emeryturze, którzy są najważniejszymi budowniczymi sukcesów Kärcher w Polsce.

Podczas uroczystości nie zabrakło niespodzianek. Jedną z nich było pierwsze na świecie wykonanie utworu na orkiestrę symfoniczną i …myjkę wysokociśnieniową. Gmach teatru wypełniły dźwięki Kaerchertino XXV opus 1., który to utwór specjalnie na tę okazję skomponował utalentowany kompozytor młodego pokolenia Kamil Kruk.

Reklama

Źródło: Kärcher

Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama