Pierwszy taki portal w Polsce. Połączy ekspertów najwyższego szczebla

Portal, który połączy ekspertów najwyższego szczebla redegate.com

Współpraca z ekspertami i specjalistami z innych firm dysponującymi odpowiednim doświadczeniem i wiedzą to bardzo często niezwykle istotna kwestia z punktu widzenia realizacji różnych projektów biznesowych. Możliwości takie dawać będzie uruchomiona właśnie nowa platforma biznesowa redegate.com.

Portal redegate.com to ogólnodostępna baza ekspertów wszystkich szczebli w podziale na sześć obszarów doradztwa biznesowego, jakimi są: zarządzanie strategiczne, zarządzanie operacyjne, transformacja cyfrowa, zasoby ludzkie, sprzedaż i marketing oraz finanse. 

Grono doradców będzie stale aktualizowane i poszerzane. Z zasobów bazy w prosty i przejrzysty sposób będą mogły korzystać firmy, poszukujące wsparcia na najwyższym poziomie merytorycznym. Podobne rozwiązania funkcjonują na rynku doradczym w USA, Wielkiej Brytanii i Niemczech. Odpowiadają one nowym tendencjom w tym obszarze i wg wszelkich prognoz ten trend będzie się z roku na rok rozwijał. Do dziś w Polsce z usług doradczych mogły korzystać jedynie zamożne firmy, a sam przebieg współpracy rodził czasami sytuacje niekomfortowe dla obu stron, co między innymi wynikało z braku zrozumienia wzajemnych potrzeb.

Specjaliści dają pewność

Za tworzenie bazy ekspertów w określonych dziedzinach biznesowych będą odpowiedzialni doświadczeni praktycy, którzy znają „od podszewki” tajniki poszczególnych specjalizacji. Ich wysokie kwalifikacje pozwalają precyzyjnie określić poziom wiedzy i umiejętności kandydatów, a także dopasować ich do konkretnych projektów. 

Wnikliwa ocena kompetencji doradców pozwoli na przedstawienie ich ofert firmom, które posiadają zdefiniowane oczekiwania operacyjne i finansowe wyznaczone do realizacji danego przedsięwzięcia. W efekcie obydwie strony otrzymują przejrzyste warunki współpracy pod względem kosztowym, czasowym i organizacyjnym.

Współpraca na Twoich zasadach

Każde przedsiębiorstwo ma unikalne warunki funkcjonowania, dysponuje innymi zasobami ludzkimi, kompetencjami oraz kosztami. Każda firma oczekuje też indywidulanego podejścia do przeprowadzania usług doradczych. Firmy rejestrujące się na portalu redegate.com określają wszystkie parametry oraz swoje oczekiwania odnośnie jakości współpracy. Przedstawiciele portalu, monitorując bazę specjalistów, biorą pod uwagę ich doświadczenie oraz metody pracy, a następnie rekomendują ich do współpracy. W efekcie firmy otrzymują wsparcie biznesowe dopasowane pod każdym względem do ich indywidualnych potrzeb.

Pełne wsparcie dla firm

Firmy korzystające z usług portalu już od samego początku otrzymują wsparcie od jego pracowników. Przeprowadzą oni ankietę pozwalającą określić oczekiwania przedsiębiorstwa w zakresie zamierzeń projektowych. Dokonują również oceny wymaganych kompetencji poszukiwanych specjalistów, co ma zdecydowany wpływ na efekty oraz koszty doradcze projektu. Po uwzględnieniu tych zmiennych firmy otrzymują rekomendacje konkretnych osób. Dzieje się to bardzo szybko, w odróżnieniu od żmudnego procesu prowadzonego przez firmy „na własną rękę” czy zewnętrzne firmy rekrutacyjne. Na podstawie dotychczasowych doświdczeń ocenia się, że dzięki portalowi proces kompletowania kadr można skrócić nawet trzykrotnie.

3 proste kroki do współpracy

Pomysłodawcy portalu wyszli z założenia, że niezbędne jest skrócenie procesu tworzenia zespołu projektowego do minimum. Teraz przebiega on tylko w trzech krokach. Firma poszukująca specjalistów, która odwiedzi portal redegate.com, zostanie poproszona o wypełnienie krótkiej ankiety określającej zarys projektu oraz oczekiwania jakościowe i dotyczące budżetu wyznaczonego na jego przeprowadzenie. Wypełnienie dokumentu zajmuje nie więcej niż 5 minut. W odpowiedzi do 72 godzin na podany adres e-mail nadawca otrzymuje listę rekomendowanych doradców. Podane są w nim również argumenty, które przemawiają za ofertą konkretnego kandydata. Po zapoznaniu się z nimi następują konsultacje z przedstawicielami portalu, którzy bliżej przedstawiają kandydatury doradców.

Następnie klient już bezpośrednio domawia z wytypowanymi konsultantami zasady współpracy oraz zawiera umowę. Wszystko przebiega pod asystą przedstawicieli portalu.

Źródło: Redegate.com

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest międzynarodową marką medialną należącą do holdingu Vogel Communications Group. W ramach marki MM Magazyn Przemysłowy wydawane jest czasopismo, prowadzony jest portal magazynprzemyslowy.pl oraz realizowana jest komunikacja (różnymi narzędziami marketingowymi) w przemysłowym sektorze B2B.

Tagi artykułu

MM Magazyn Przemysłowy 7-8/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę