Platforma narzędzi DesignSpark poprawi pracę firmy RS Components

RS Components
Reklama
Reklama

RS Components podpisała umowę franczyzową z firmą Maxim Integrated Products, która zajmuje się opracowywaniem produktów i technologii analogowych i sygnałów mieszanych.

Transakcja ta pozwoli zwrócić uwagę klientów firmy RS, w tym inżynierów konstrukcji i nabywców na całym świecie, na szeroką ofertę produktów Maxim. Szczególnie istotnym aspektem tej współpracy będzie zapewnienie producentowi doskonałej widoczności w liczącej ponad 850 000 osób społeczności DesignSpark, co ułatwi klientom projektowanie przy użyciu najnowszych, innowacyjnych produktów firmy Maxim.

Reklama

- Firma RS odgrywa na świecie coraz większą rolę we wspieraniu inżynierów konstruktorów w procesie odkrywania, oceniania i wdrażania rozwiązań – powiedział Ali Mortazavi, wiceprezes ds. marketingu w firmie Maxim. - Kluczowym aspektem jest platforma DesignSpark, która związana jest ze społecznością bardzo doświadczonych inżynierów pracujących nad nowatorskimi projektami poświęconymi połączonym aplikacjom w ramach Internetu Rzeczy.

- Firma Maxim jest liderem w dziedzinie rozwoju zaawansowanych układów analogowych i sygnałów mieszanych w szerokiej gamie zastosowań, w tym w zastosowaniach bezpiecznych i energooszczędnych - powiedział Andy Keenan, wiceprezes ds. globalnego zarządzania produktami i dostawami w firmie RS. 

Powiązane firmy

Reklama

Źródło: RS Components

Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama