Pokazy nowoczesnych maszyn do obróbki plastycznej blach

Pol-Sver
Reklama
Reklama

 

Cone, Durma, Eurostamp, Fanuc, Göteneds, Loewer – to tylko niektóre marki maszyn i oprzyrządowania, których pracę można będzie obserwować podczas „Dni otwartych Pol-Sver”. Polski dostawca urządzeń do obróbki plastycznej blach organizuje to wydarzenie po raz dwudziesty.

Dni otwarte Pol-Sver to możliwość zapoznania się z nowymi maszynami dla przemysłu. Obok spotkań z technikami przy pracy maszyn wiodących światowych marek, uczestnicy przekonają się jak w warunkach niemalże produkcyjnych wygląda sterowanie tymi maszynami – mówi dyrektor handlowy Grzegorz Langier.

Reklama

W programie m.in. pokazy z wykorzystaniem  pras krawędziowych: najnowocześniejszych (z napędami serwo i hybrydowymi) i mimośrodowych oraz tradycyjnych (w pełni hydraulicznych), wycinarek laserowych, nożyc gilotynowych, wykrawarek, zaginarko-krawędziarek oraz nowoczesnych gratowarek.

Odwiedzający będą mieli możliwość rozmowy o najnowszych systemach automatyzujących m.in. procesy gięcia w takich obszarach, jak produkcja metalowych drzwi i mebli, obróbki blacharskie, procesy robotyzacji pras krawędziowych. To wiedza przydatna praktycznie w każdej branży – mówi dyrektor zarządzający Łukasz Penar.

„Dni otwarte Pol-Sver” odbędą się od 20 do 22 kwietnia (środa – piątek), w godz. 8.00 – 16.00 w warszawskim salonie wystawowym Pol-Sver przy ul. Wólczyńskiej 157. Osoby zainteresowane proszone są o wcześniejsze zgłoszenie na dni.otwarte@polsver.pl

Reklama

 

Filmowe podsumowanie ubiegłorocznej edycji „Dni otwartych Pol-Sver”:

Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama