Polska premiera systemu Sage ERP X3

Reklama
Reklama

17 maja 2011 odbędzie się premiera systemu do zarządzania - Sage ERP X3. W wydarzeniu tym udział wezmą dyrektorzy firm, przedstawiciele prasy, eksperci IT. Inauguracyjną konferencję rozpocznie Tadeusz Mosz.

„Wprowadzamy na polski rynek sprawdzone na świecie rozwiązanie ERP wspomagające zarządzanie przedsiębiorstwem. To system dedykowany dla średniej wielkości przedsiębiorstw, które poszukują przystępnych i łatwych w obsłudze rozwiązań. Sage ERP X3 może zaspokoić najbardziej złożone wymagania biznesowe. Sprawdza się w firmach o rozproszonych lokalnych strukturach, jak również z międzynarodowymi centralami. Już dziś obsługuje 11 legislacji, ma aż 37 wersji językowych. Łączy w sobie wszystko, co decyduje o wydajności firmy.

Reklama

Decyzja o wprowadzeniu Sage ERP X3 na rynek poprzedzona była dokładną analizą. Dodatkowo, dużym wsparciem są pozytywne doświadczenia we wdrożeniach na całym świecie, a w szczególności na rynkach europejskich. Obecnie na świecie ponad 3 tys. firm, w 53 krajach w wykorzystuje Sage ERP X3." - mówi Elwira Sokołowska, Prezes Zarządu Sage sp. z o.o.

Polska premiera Sage ERP X3, pod hasłem „Pojawił się nowy mistrz. Sage ERP X3", odbędzie się w Fabryce Trzciny na warszawskiej Pradze. Jednym z punktów programu będzie wystąpienie gościa specjalnego - Tadeusza Mosza, który weźmie także udział w debacie. Obecność Andrzeja Borowczyka zdradza wyścigowy charakter imprezy.

Reklama

Patronami medialnymi Polskiej Premiery Sage ERP X3 są czasopisma: Computerworld, Forbes, Newsweek,  Manager MBA, MM Magazyn Przemysłowy, MSI, Home&Market oraz portale internetowe: forbes.pl, newsweek.pl.

Reklama

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama