Prasa do mocowania insertów wciskanych

Sariv
Reklama
Reklama

Prima Inserter Maxi 450 jest prasą do mocowania insertów wciskanych, łączącą bezpieczeństwo pracy, uniwersalność zastosowania, zwartość konstrukcji, przystępną cenę i łatwość obsługi. Z tych też powodów nowa prasa w ofercie firmy Sariv zdobyła popularność na całym świecie wśród firm stosujących technikę insertów tego typu. 

Mały prześwit między matrycą a stemplem zapewnia bezpieczeństwo osoby obsługującej. Konstrukcja prasy ze swoimi wymiennymi kształtkami pozwala na instalację insertów w profilach zamkniętych o wymiarach do 900 mm i na głębokość nawet 600 mm. Zdecentrowane matryce pozwalają na montowanie insertów bardzo blisko ścian i wygięć kształtowych.

Reklama

Prima Maxi jest maszyną w pełni pneumatyczną o wysokiej wydajności pracy (1 cykl na sekundę). Nowa prasa jest w stanie wywrzeć nacisk od 150 kg do ponad 7 ton.

Powiązane firmy

Reklama

Źródło: Sariv

Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama