Projekt e-fakturowania razem z firmą Comarch

Projekt e-fakturowania razem z firmą Comarch Canva

Toyota Boshoku ASIA podpisała umowę z Comarch na wdrożenie e-fakturowania w Tajlandii. Comarch będzie wspierać Toyota Boshoku Asia w tworzeniu rozwiązania do e-fakturowania.

Współpraca obejmie przygotowywanie, dostarczanie i przechowywanie dokumentów cyfrowych, z podpisem cyfrowym dla faktur VAT i paragonów zgodnych wymogami Departamentu Skarbowego w Tajlandii.

– Bardzo się cieszymy, że spółka Toyota Boshoku Asia wybrała nas jako dostawcę usług e-fakturowania w Tajlandii, co pozwala nam rozszerzyć działalność w Azji i sektorach, w których działa Comarch. Głęboko wierzymy, że dzięki naszemu przeszło 20-letniemu międzynarodowemu doświadczeniu w e-fakturowaniu w połączeniu z jakością usługi wymiany danych, będziemy długoterminowym partnerem – mówi Jakub Frankiewicz, consulting director w Comarch.

Powiązane firmy

Comarch S.A.

– Wybraliśmy Comarch jako dostawcę usług ze względu na rozległe doświadczenie firmy w zakresie rozwiązań wymiany danych i ogólnych kompetencji w zakresie zgodności z e-fakturą. Zależy nam również na możliwości elastycznej realizacji wszystkich naszych wymagań biznesowych – stwierdził Pathaveeroje Chaemchaeng, IT manager w Toyota Boshoku Asia.

Vince Cirillo, business solution manager w Comarch, stwierdził, że to partnerstwo umożliwi Comarchowi zastosowanie zaawansowanej wiedzy ekspertów z firmy z zakresu e-fakturowania i dalsze poszerzanie bazy klientów w tym regionie. Klienci tacy jak Toyota Boshoku Asia przyczyniają się do sukcesu i dalszego rozwoju firmy.

Źródło: Comarch

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest międzynarodową marką medialną należącą do holdingu Vogel Communications Group. W ramach marki MM Magazyn Przemysłowy wydawane jest czasopismo, prowadzony jest portal magazynprzemyslowy.pl oraz realizowana jest komunikacja (różnymi narzędziami marketingowymi) w przemysłowym sektorze B2B.

Tagi artykułu

MM Magazyn Przemysłowy 5-6/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę