Comarch finalistą FutureNet World 2023

Comarch finalistą FutureNet World 2023 Comarch

Comarch znalazł się na liście finalistów nagród FutureNet World 2023 w kategorii Orchestration Award. Systemy Comarch zostały nominowane za najbardziej innowacyjne zautomatyzowane rozwiązanie orkiestracji usług. 

Sama nominacja jest wielkim wyróżnieniem. Comarch konkuruje w finale z pięcioma innymi dostawcami systemów. Tematem przewodnim tegorocznego rozdania nagród jest „Uznawanie wyjątkowej automatyzacji i innowacji w zakresie sztucznej inteligencji, które zmieniają sposób funkcjonowania i działania przyszłych sieci”.

Powiązane firmy

Wyniki zostaną ogłoszone podczas wydarzenia FutureNet World 2023, odbywającego się w dniach 3–4 maja 2023 r. w Londynie, w Wielkiej Brytanii. 

Źródło: Comarch 

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę