Przemysł w targowym wydaniu

Przemysł w targowym wydaniu Targi Kielce

Dynamiczny rozwój przemysłu determinuje poszukiwanie nowych rozwiązań technologicznych i biznesowych. Wiele firm decyduje się na tworzenie produktów i urządzeń dopasowanych do potrzeb konkretnego klienta, a najlepszym sposobem na dotarcie do odbiorców oferowanych produktów i osiągnięcie zamierzonego celu biznesowego są bezpośrednie spotkania na targach. W kieleckim ośrodku wystawienniczym podczas wyspecjalizowanych wydarzeń targowych spotykają się firmy reprezentujące różne gałęzie przemysłu. Wśród branżowych wystaw organizowanych w Kielcach wymienić należy m.in. Targi Technologii dla Odlewnictwa METAL, Salon Technologii Obróbki Metali, Targi Przetwórstwa, Tworzyw Sztucznych i Gumy PLASTPOL oraz Międzynarodowe Targi Dźwigów i Komponentów EURO-LIFT.

Wrześniowy przemysł odlewniczy i październikowy przemysł dźwigowy

W jesiennym kalendarzu wydarzeń kieleckiego ośrodka wystawienniczego nie brakuje spotkań o charakterze przemysłowym. Już od 20 do 22 września 2022 roku hale kieleckiego ośrodka wystawienniczego wypełni najnowsza oferta urządzeń i usług dedykowanych branży odlewniczej, a to za sprawą targów METAL. „Przemysłowa Jesień” w Targach Kielce wiąże się bowiem z obecnością czołowych firm międzynarodowego sektora odlewniczego oraz gości z całego świata. Podczas kilku wrześniowych dni, Kielce stają się stolicą światowego odlewnictwa, także dzięki licznym spotkaniom, konferencjom i seminariom branżowym.

Targi EURO-LIFT w Kielcach

W październikowym spotkaniu branży dźwigowej swoje nowości produktowe oraz usługowe zaprezentują przedsiębiorstwa z Polski, Niemiec i Chin. Od 5 do 6 października 2022 roku w Targach Kielce spotkają się m.in. producenci i dystrybutorzy urządzeń dźwigowych, komponentów, części i osprzętu, a także reprezentanci najbardziej prestiżowych organizacji i stowarzyszeń branżowych z Europy. W programie tegorocznych targów zaplanowano indywidualne spotkania ze specjalistami z branży na temat aktualnych zagadnień branżowych i przyszłego rozwoju sektora dźwigowego, a także profesjonalne szkolenia. 

Targi przemysłowe – warto na nich być

Podczas jesiennych imprez o charakterze przemysłowym nie zabraknie prezentacji nowości produktowych, rozwiązań branżowych i usług. W trakcie targów będzie można m.in. pozyskać nowych klientów, podtrzymać dotychczasowe kontakty biznesowe i zapoznać się z ofertą konkurencji.

Targi Metal w Kielcach

Warto docenić ogromny potencjał edukacyjny wystaw, w tym możliwość uczestnictwa w licznych spotkaniach branżowych oraz wymiany doświadczeń ze specjalistami z całego świata.  

Więcej informacji o jesiennym kalendarzu przemysłowych wydarzeń organizowanych w Kielcach na stronie Targów Kielce

Źródło: informacja prasowa

Tagi artykułu

Zobacz również

MM Magazyn Przemysłowy 5-6/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę