Przemysłowa jesień w Expo Silesia

ExpoSilesia
Reklama
Reklama

Firma Expo Silesia zaprasza na wydarzenia skierowane dla branży przemysłowej dotyczące maszyn i narzędzi, olejów i smarów, stali i metali nieżelaznych, elementów złącznych oraz zabezpieczenia powierzchni. Targi te odbędą się w dniach 29 września – 1 października 2015 r. w Centrum Targowo-Konferencyjnym Expo Silesia w Sosnowcu.

Przemysłowa jesień w Sosnowcu zapowiada się ciekawie. Kolejna edycja uznanych na rynku Międzynarodowych Targów Obrabiarek, Narzędzi i Technologii Obróbki TOOLEX zgromadzi stałe grono wystawców oraz nowe firmy. Udział w targach potwierdzili już liderzy z branży oraz przedstawiciele polskiego i światowego przemysłu obrabiarkowego czy też narzędziowego. W roku ubiegłym targi były rekordowe pod względem wielkości zajmowanej powierzchni oraz liczby wystawców, wpływ na to miało także wsparcie instytucji i organizacji związanych z rozwojem przemysłu w Polsce i za granicą. Zgromadziły one ponad 375 maszyn w ruchu, 494 wystawców i współwystawców z 26 krajów, niemal 1000 reprezentowanych marek,  15 tys. m kw. powierzchni w 3 pawilonach wystawienniczych, 8956 zarejestrowanych zwiedzających.

Reklama

Tak jak w ubiegłych edycjach targom towarzyszyć będą Międzynarodowe Targi Metod i Narzędzi do Wirtualizacji Procesów WIRTOTECHNOLOGIA, a także 4 inne uzupełniające charakter obróbki metalu wydarzenia.

Targi Olejów, Smarów i Płynów Technologicznych dla Przemysłu OILexpo 2015 - będzie to jedyne wydarzenie na targowej mapie Polski skupiające w jednym miejscu firmy dostarczające na polski rynek wysokiej klasy specjalistyczne oleje i smary. Targom towarzyszyć będą SEMINARIA, podczas których słuchacze będą mieli okazję do zapoznania się z najnowszymi technologiami i nowinkami rynkowymi.

Międzynarodowe Targi Stali, Metali Nieżelaznych, Technologii i Produktów SteelMET - tematyka targów koncentruje się wokół hutnictwa stali, metali nieżelaznych, ich produkcji, obróbki  i dystrybucji. Na targach można będzie zapoznać się z ofertą stalowych centrów serwisowych, dystrybucji wyrobów hutniczych, urządzeniami i najnowszymi rozwiązaniami dla przemysłu hutniczego jak również z aparaturą kontrolno-pomiarową.

Targi Produkcji i Zastosowania Elementów Złącznych TEZ Expo - to przedsięwzięcie dające możliwość producentom oraz dostawcom śrub i elementów złącznych na spotkanie się ze specjalistami branżowymi. Odbiorcami targów będą przedstawiciele przedsiębiorstw ze wszystkich niemalże sektorów przemysłu, w szczególności motoryzacji, budownictwa, przemysłu maszynowego i elektromaszynowego, przemysłu wydobywczego, meblarstwa, energetyki oraz przemysłu stoczniowego i drogowego.

Targi Zabezpieczeń Powierzchni SURFPROTECT - dedykowane będą dla branży zabezpieczeń powierzchni, głównie poświęconej powłokom metalowym, a także wykonawcom prac związanych z technologiami przygotowania i obróbki powierzchni.

 

Powiązane firmy

Reklama

Więcej informacji o targach można znaleźć na dedykowanych stronach lub kontaktując się bezpośrednio z zespołem organizującym powyższe wydarzenia:

KONTAKT:

TOOLEX - tel. 32 7887 514, 541, e-mail: [email zakodowany], www.toolex.pl

Wirtotechnologia - tel. 32 7887 514, 541, e-mail:[email zakodowany], www.wirtotechnologia.pl

OILexpo - tel. 32 7887 523, e-mail: [email zakodowany], www.oilexpo.pl

SteelMET - tel. 32 7887 523, e-mail: [email zakodowany], www.steelmet.pl

TEZ Expo - tel. 32 7887 523, e-mail: [email zakodowany][email zakodowany], www.tezexpo.pl

SURFPROTECT - tel. 32 7887 511, e-mail: [email zakodowany], www.surfprotect.pl

 

MIEJSCE TARGÓW:
Centrum Targowo-Konferencyjne Expo Silesia
ul. Braci Mieroszewskich 124, 41-219 Sosnowiec, www.exposilesia.pl

Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama