Sprzedaż aktywów nigdy nie była taka prosta

Przemysłowa platforma online o dużych możliwościach Inter-Plast

Na Troostwijk Auctions, największej europejskiej platformie aukcyjnej B2B, można łatwo kupić i sprzedać wszelkiego rodzaju urządzenia; maszyny przemysłowe. Aukcje Troostwijk istnieją na rynku od ponad 90 lat. Rocznie w formie online odbywa się ich ponad 3300. Produkty, które są oferowane w ramach aukcji, pochodzą z m.in. takich kategorii jak: obróbka metali, rolnictwo, budownictwo, maszyny spożywcze, obróbka drewna czy transport i logistyka.

Dzięki Troostwijk kupujący mają łatwy dostęp do największej oferty aktywów przemysłowych, licytacja jest łatwa, a kupowanie bezpieczne. Z kolei osobom, które chcą upłynnić swoje maszyny, Troostwijk oferuje proste zasady typu: powiedz, co chcesz sprzedać, a my przygotujemy aukcję. Do aukcji w swojej branży można dołączyć nawet z jednym lub dwoma przedmiotami.

Troostwijk to możliwość dotarcia do odpowiednich kupujących na całym świecie, a tym samym sposób na szybki zarobek. To połączenie sprzedawców i nabywców z całego świata online spięte hasłem mówiącym o tym, iż wszystko ma wartość.

Źródło: Inter-Plast

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest międzynarodową marką medialną należącą do holdingu Vogel Communications Group. W ramach marki MM Magazyn Przemysłowy wydawane jest czasopismo, prowadzony jest portal magazynprzemyslowy.pl oraz realizowana jest komunikacja (różnymi narzędziami marketingowymi) w przemysłowym sektorze B2B.

Tagi artykułu

Zobacz również

MM Magazyn Przemysłowy 5-6/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę