Przemysłowe Dni Otwarte na Dolnym Śląsku

Przemysłowe Dni Otwarte firmy Eckert na Dolnym Śląsku Eckert

Firma Eckert, międzynarodowy lider w dziedzinie przecinarek do cięcia CNC, otwiera bramy swojego Centrum Technologii dla gości. Przez ponad 30 lat działania Eckert wprowadził i wypromował na rynku nie tylko maszyny do cięcia CNC, ale również innowacyjne rozwiązania, które podkręcają ich wydajność. Przecinarki oferowane przez legnicką firmę pracują w technologii wodnej, plazmowej, tlenowej lub wariantach mieszanych.

Czy targi to jedyny sposób, aby stanąć oko w oko z maszynami do cięcia CNC?

Podczas Dni Otwartych w firmie Eckert, które odbędą się w dniach 26–27 kwietnia 2022 r., specjaliści zatrudnieni w Eckert AS jasno przedstawią i omówią poszczególne różnice w technologiach cięcia. I nie będzie to nudna teoria, a cięcie tu i teraz na żywo, z wykorzystaniem przecinarek, które działają w różnych technologiach. Umożliwi to przyjrzenie się z bliska, jak działa każda z nich i jakie oferuje możliwości. Niezależnie od tego, czy firma działa w sektorze SME, czy prowadzi potężny zakład produkcyjny, Eckert oferuje dla niej rozwiązanie dopasowane do konkretnych potrzeb. Ponieważ eksperci Eckert traktują każdego klienta i jego wymagania indywidualnie, a każda przecinarka jest projektowana z najwyższą starannością. 

Wizyta w Centrum Technologii w legnickiej firmie to również doskonała okazja do poznania procesu produkcyjnego przecinarki CNC od strony roboczej. Dowiesz się również, jakie możliwości oferuje osprzęt dodatkowy w duecie z konkretną przecinarką.

Podczas tegorocznych Dni Otwartych specjaliści Eckert zaprezentują odwiedzającym ponadto najnowsze rozwiązania z zakresu cięcia tlenowego. Warto wspomnieć, że dzięki wprowadzeniu systemu Autonomous Oxycut udało im się osiągnąć pełną autonomiczność cięcia oxy.

Kolejną nowością będą mikromostki. To narzędzie, które pozwala na oszczędność czasu, części i zachowanie cierpliwości. Cięcie podłużnych detali nie ulega bowiem wpływowi ciepła, więc się one nie wyginają. Małe elementy zaś pozostają minimalnie niedocięte, tak aby nie trzeba było wyławiać ich z dna stołu. Mikro metoda, a cieszy.

Eksperci podzielą się również wiedzą z zakresu cięcia 2D i 3D rur wraz z przygotowaniem faz spawalniczych. To doskonała okazja do sprawdzenia, jak wpływa to na dalszy proces obróbki.

To główne, ale nie jedyne rozwiązania, które zostaną zaprezentowane na Dniach Otwartych w firmie Eckert. 

Pokazy odbędą się na ulubionych przecinarkach klientów z branży CNC. Szafir, Jantar i Rubin HD to 3 warianty przecinarek plazmowo-tlenowych, a każda z nich jest dostosowana do wymagań potencjalnego użytkownika. Z kolei topowy produkt Opal Waterjet Combo to opatentowana maszyna, która działa w technologii wodno-plazmowej i od pojawienia się na rynku zyskała już wielu zwolenników.

Odwiedzający podczas Dni Otwartych będą mogli skorzystać z atrakcyjnych rabatów i zniżek. 

Zarejestruj się na Dni Otwarte firmy Eckert>>

Źródło: Eckert

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest międzynarodową marką medialną należącą do holdingu Vogel Communications Group. W ramach marki MM Magazyn Przemysłowy wydawane jest czasopismo, prowadzony jest portal magazynprzemyslowy.pl oraz realizowana jest komunikacja (różnymi narzędziami marketingowymi) w przemysłowym sektorze B2B.

Tagi artykułu

MM Magazyn Przemysłowy 5-6/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę