Przemysłowy system radiografii cyfrowej i tomografii komputerowej dla lotnictwa i odlewnictwa

Casp System
Reklama
Reklama

Casp System posiada w ofercie system MU60 AE, jedno z wielu rozwiązań firmy YXLON International dedykowane dla branży lotniczej. Urządzenie charakteryzuje się szerokimi możliwościami konfiguracji i rozbudowanymi funkcjami oprogramowania, co pozwala na budowę systemu odpowiedniego dla konkretnej aplikacji.

System charakteryzuje: możliwość stosowania lamp miniogniskowych, mikroogniskowych oraz ze zmiennym ogniskiem (VarioFocus), możliwość zabudowy detektorów płaskich o różnych obszarach aktywnych i wielkości piksela, układ manipulacji oparty na serwonapędach i enkoderach absolutnych, oprogramowanie wywodzące się z aplikacji zrobotyzowanych oraz oprogramowanie do bazodanowego zarządzania obrazami, możliwość integracji oprogramowania do automatycznej oceny (ADR) oraz oprogramowania CT.

Reklama

Te i wiele innych opcji pozwala na optymalizację wydajności systemu, uzyskanie najwyższej wykrywalności wad, łatwą i szybką ocenę wyników badania oraz odpowiednie zarządzanie wynikami badań.

Reklama

Źródło: Casp System

Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama