Rady i pomysły, jak skutecznie czyścić części

Deutsche Messe
Reklama
Reklama

Skuteczne i wydajne radzenie sobie z nowymi wyzwaniami związanymi z czyszczeniem części ma coraz większe znaczenie dla wszystkich producentów, którzy chcą pozostać konkurencyjni. Parts2clean zapewnia im kontakt z najnowszymi trendami, rozwiązaniami i wiedzą, których potrzebują, aby wyprzedzić konkurencję.

Niezależnie od tego, czy transformacja cyfrowa, przeprojektowane części i nowe wyzwania, jakie stawiają, innowacyjne technologie i materiały produkcyjne, czy też surowsze wymagania w zakresie stabilności, odtwarzalności i efektywności procesów - zmiany zachodzące obecnie w wielu sektorach przemysłu mają również bezpośredni wpływ na czyszczenie części i powierzchni. - Parts2clean to największa na świecie prezentacja technologii zapewniającej niezawodnie niezawodne i wydajne czyszczenie części - powiedział Olaf Daebler, globalny dyrektor parts2clean w Deutsche Messe, dodając - Wystawcy zaprezentują skuteczne sposoby spełnienia dzisiejszych i przyszłych standardów. Międzynarodowe targi części przemysłowych i czyszczenia powierzchni trwają od 22 do 24 października w Stuttgarcie.

Reklama

Innowacje i postępy dla każdej możliwej aplikacji

- Parts2clean to miejsce, w którym liderzy rynku prezentują swoje nowe i ulepszone produkty międzynarodowej społeczności przemysłowej - wyjaśnia Daebler. Należą do nich między innymi rozwiązania, które łączą gratowanie i czyszczenie części w jednym procesie i krótkim czasie cyklu. Umożliwia to producentom spełnienie wysokich standardów czystości cząstek. Nowe i ulepszone technologie procesu czyszczenia chemicznego na mokro również umożliwiają szybsze osiąganie lepszych wyników czyszczenia. Firmy wystawiające będą również pokazywać rozwiązania opracowane specjalnie w celu spełnienia nowych lub zmienionych standardów w takich dziedzinach jak elektromobilność lub technologia medyczna. Typowymi przykładami są procesy czyszczenia na sucho, które można łatwo zintegrować z połączoną sekwencją procesów produkcyjnych. Jeśli chodzi o procesy czyszczenia, monitorowanie parametrów czyszczenia, kontrole czystości lub serwisowanie i konserwacja, automatyzacja i digitalizacja również znajdują się na pierwszym planie, co znajdzie odzwierciedlenie w gablotach wystawców.

Reklama

Specjalne pokazy obejmujące najbardziej gorące tematy

Kolejnym specjalnym pokazem na nadchodzącym pokazie jest „Czyszczenie części 4.0 w praktyce”, które odzwierciedla trend w kierunku rozwiązań w zakresie automatycznego czyszczenia i obsługi oraz wynikającą z tego potrzebę informacji technicznych. Pokaz jest współorganizowany przez specjalistę robotyki Stäubli.

Podczas specjalnego pokazu zatytułowanego „Przebieg procesu czyszczenia części, w tym kontroli czystości”, specjaliści od czystości przemysłowej będą pod ręką, aby poprowadzić odwiedzających przez kroki niezbędne do prawidłowego osiągnięcia, udokumentowania i utrzymania dowolnego określonego stopnia czystości części.

Źródło: Deutsche Messe 

Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama