Rozpoczęły się targi TOOLEX

Reklama
Reklama

Dziś, 30. września 2014 r., rozpoczęła się 7. edycja targów TOOLEX, organizowanych dla szeroko pojętej branży obróbki metali. Duże wsparcie przedsiębiorstw, uczelni i instytucji, wydarzenia towarzyszące, stałe grono wystawców oraz nowe firmy - tak w skrócie zapowiada się ta impreza branżowa w Sosnowcu.

Tegoroczna edycja Międzynarodowych Targów Obrabiarek, Narzędzi i Technologii Obróbki TOOLEX odbędzie się w dniach od 30 września do 2 października br. Targi te będą rekordowe pod względem wielkości zajmowanej powierzchni oraz liczby wystawców. Otrzymały także wsparcie wielu instytucji i organizacji związanych z rozwojem przemysłu w Polsce i za granicą, m.in. Głównego Urzędu Miar, Instytutu Techniki Górniczej KOMAG, Wschodniego Klastra Obróbki Metalu oraz Stali partnerów, takich jak politechniki: Śląska, Krakowska, Łódzka, Gdańska, Rzeszowska, Wrocławska oraz Urząd Dozoru Technicznego, Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach, Instytut Mechaniki Precyzyjnej, stowarzyszenia inżynierskie i wielu innych. – W tym roku możemy pochwalić się kolejnymi spotkaniami międzynarodowymi. Z pomocą Polsko-Niemieckiej  Izby Przemysłowo-Handlowej z Gliwic przygotowywany jest GERMAN DESK. Nawiązaliśmy również współpracę z Allianz Francais, która pomoże nam w promocji targów wśród francuskich przedstawicieli branży obróbki i narzędzi  – dodaje Agnieszka Cieślik.

Reklama

Tak jak w ubiegłych edycjach targom towarzyszą wydarzenia uzupełniające tematykę branżową: 7.Międzynarodowe Targi Metod i Narzędzi do Wirtualizacji Procesów WIRTOTECHNOLOGIA oraz Targi Techniki Laserowej LASERexpo. Dodatkowo ważnymi spotkaniami podczas Targów będą m.in. . „OBRÓBKA STALI W POLSCE” – RYNEK - BIZNES-INNOWACJE – dyskusja organizowana przez wydawcę pisma STAL METALE & NOWE TECHNOLOGIE.

TOOLEX ponownie gościć będzie liderów i przedstawicieli polskiego i światowego przemysłu obrabiarkowego. Na stronie internetowej znajduje się lista wystawców. Nie zabraknie prezentacji ofert i nowości wiernych wystawców, ale i nowych firm, które nie gościły jeszcze w Sosnowcu.

Powiązane firmy

Reklama
Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama