Rusza kampania "Strefy Ciepła RWE"

RWE
Reklama
Reklama

Strefy Ciepła RWE, czyli mobilne, ogrzewane pomieszczenia z atrakcjami dla odwiedzających, zostaną uruchomione w lutym i w marcu w centrach czterech polskich miast. 12 lutego zespół RWE pojawi się w Częstochowie. W kolejne weekendy Strefy Ciepła RWE zagoszczą w Opolu (19-21 lutego), Radomiu (26-28 lutego) oraz Inowrocławiu (4-6 marca).

Podczas każdego weekendu na mieszkańców tych miast będą czekać konkursy, upominki, a także fotomat umożliwiający wykonanie pamiątkowego zdjęcia. Wśród bezpłatnych atrakcji znajdą się również energetyczne ławeczki RWE umożliwiające doładowanie smartfonu lub tabletu.

Reklama

- Zależy nam, żeby dobra energia RWE krążyła po całej Polsce, dlatego przygotowaliśmy dla mieszkańców Częstochowy, Radomia, Opola i Inowrocławia niespodziankę - Strefy Ciepła RWE – powiedziała Karolina Tyniec-Margańska, dyrektor ds. komunikacji RWE Polska. - Zima nie jest szczególnie mroźna, ale czekamy na wielu gości, których witać będziemy kubkiem gorącej czekolady. Pragniemy podzielić się z mieszkańcami miast dobrą energią, którą na co dzień dostarczamy do miliona domów i firm w całej Polsce – dodała Karolina Tyniec-Margańska.

W ramach kampanii Strefy Ciepła RWE, dystrybuowane będą również materiały reklamowe, w których znajdą się informacje nt. oferty zakupu energii elektrycznej i gazu. Kampania RWE w czterech miastach będzie wspierana spotami reklamowymi emitowanymi w lokalnych rozgłośniach radiowych, a także na billboardach w kluczowych lokalizacjach oraz tematycznym muralem w Częstochowie.

Reklama

Źródło: RWE

Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama