Ruszyły targi ITM INDUSTRY EUROPE 2022

Ruszyły targi ITM INDUSTRY EUROPE 2022 Raven Media

Punktualnie o godzinie 9:00 rozpoczęły się dziś targi ITM Industry Europe. Po 2 pandemicznych latach tegoroczna edycja targów zapowiada się bardzo obiecująco.

Targi ITM INDUSTRY EUROPE od lat postrzegane są jako jedne z najważniejszych wydarzeń targowych dla branży przemysłowej w naszej części Europy. To tutaj można zapoznać się z nowoczesnymi technologiami i rozwiązaniami w przedsiębiorstwach produkcyjnych, aktualnymi trendami przemysłowymi, a także dowiedzieć się, jakie działania pozwolą podnieść konkurencyjność rynkową.

>>Zobacz, jakie wydarzenia będą towarzyszyć targom ITM INDUSTRY EUROPE 2022<<

Wprawdzie przed rokiem targi odbyły się w tradycyjnej formule, jednak w dość okrojonym składzie, co oczywiście wynikało z wciąż panującej wówczas pandemii. Dziś sytuacja jest zgoła odmienna i w Poznaniu nie brakuje najważniejszych i największych krajowych oraz zagranicznych producentów z branży przemysłowej.

ludzie na targach przemysłowych

Ekspozycja firm produkcyjnych to oczywiście najważniejsza część targów, jednak nie jedyna. Spośród imprez towarzyszących warto wspomnieć chociażby o Kongresie Industry Next, którego pierwsza edycja odbyła się przed rokiem. Podczas Kongresu uczestniczący w nim eksperci omówią najważniejsze wyzwania, jakie stoją obecnie przed polskim i światowym przemysłem.

Oczywiście na targach nie zabraknie naszej redakcji. Na naszej stronie internetowej oraz mediach społecznościowych będziemy na bieżąco relacjonować o najważniejszych wydarzeniach targowych.

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest międzynarodową marką medialną należącą do holdingu Vogel Communications Group. W ramach marki MM Magazyn Przemysłowy wydawane jest czasopismo, prowadzony jest portal magazynprzemyslowy.pl oraz realizowana jest komunikacja (różnymi narzędziami marketingowymi) w przemysłowym sektorze B2B.

Tagi artykułu

MM Magazyn Przemysłowy 7-8/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę