SECO/WARWICK zaprasza na spotkanie on-line ekspertów branży obróbki cieplnej i metalurgii próżniowej

Reklama
Reklama

SECO/WARWICK organizuje pierwsze w branży obróbki cieplnej i metalurgii próżniowej wirtualne spotkanie międzynarodowych specjalistów, którzy on-line podzielą się swoją wiedzą i swoim doświadczeniem. Ekspercka środa, która będzie miała miejsce 9 września br., to 3 bloki tematyczne, prelegenci z całego świata, panele dyskusyjne, tysiące uczestników, nauka i biznes w jednej sieci połączeń.

Obecnie świat mocno przeniósł się do sieci, to tam prowadzimy niemal równoległe życie: prywatne, służbowe i biznesowe. To w sieci pracujemy, spotykamy się, dyskutujemy, oglądamy, eksplorujemy, poznajemy i uczymy się. To, co cenne w tej zmianie, to poczucie niezależności i samodecydowania o czasie, miejscu, rodzaju i sposobie komunikacji i konsumpcji treści. Stąd zrodziła się potrzeba e-SEMINARIUM 4.0. Jednak, co należy mocno podkreślić, to nie jest kolejny webinar, to nie jest promocja produktów, to nie są wirtualne targi. To platforma wymiany wiedzy i doświadczenia, spotkanie praktyków i naukowców, czyli wydarzenie na miarę dzisiejszych czasów – mówi Katarzyna Sawka, globalny dyrektor marketingu Grupy SECO/WARWICK.

Reklama

e-SEMINARIUM po raz pierwszy

Pandemia spowodowała przeniesienie spotkań biznesowych do sieci, która stała się naturalnym wyborem w organizacji największego na świecie wydarzenia branżowego obróbki cieplnej metali. Tak powstało e-SEMINARIUM 4.0, gdzie bez ograniczeń czasowych i terytorialnych, w bezpieczeństwie i komforcie spotkają się tysiące uczestników z całego świata. 

W jednym miejscu branża metalurgii próżniowej i obróbki cieplnej podzieli się wiedzą i doświadczeniem, zobaczy, usłyszy, przeczyta, dowie się, podyskutuje o biznesie i wyzwaniach obróbki cieplnej oraz rozwikła branżowe sekrety. Celem tego niecodziennego spotkania jest dzielenie się wiedzą, poszerzanie horyzontów, wymiana doświadczeń, poglądów, kreowanie biznesów i współpracy na tle nowych wyzwań globalnych. 

Trzy bloki tematyczne 

Trzy bloki tematyczne to trzy różne spojrzenia na branżę metalurgii próżniowej i obróbki cieplnej, tj. z punktu widzenia biznesu, jego utrzymania oraz prowadzenia, stąd bloki: „Biznes 4.0”, „Codzienne wyzwania obróbki cieplnej” i „Sekrety obróbki cieplnej”. By śmiało patrzeć w przyszłość, warto ją zobaczyć z różnych perspektyw. Będzie to możliwe dzięki 3 blokom tematycznym odbywającym się w języku angielskim w 3 równoległych pokojach spotkań, prowadzonym i współprowadzonym przez branżowe i naukowe autorytety na platformie e-SEMINARIUM SECO/WARWICK.

Powiązane firmy

Reklama

Innowacja spotyka wydajność

Innowacja spotyka wydajność – to motto spółki, które znajduje swe odbicie nie tylko w technologiach oferowanych przez SECO/WARWICK, ale i podejściu do wydarzenia: e-SEMINARIUM to platforma do wymiany wiedzy i doświadczenia dostosowana do możliwości i potrzeb dzisiejszych specjalistów branży obróbki cieplnej i metalurgii. Tworząc pierwsze na świecie tego typu wydarzenie branżowe – nadawane z profesjonalnego studia telewizyjnego – organizatorzy zadbali o bezpieczeństwo uczestników, wysoką jakość przekazu, możliwość interakcji między uczestnikami i prelegentami oraz patronat medialny tytułów międzynarodowych, takich jak: „The Monty”, „Heat Processing”, „Heat Treat Today”, „Gear Technology”, a w Polsce „MM Magazyn Przemysłowy”, „Mechanik Miesięcznik Naukowo-Techniczny”, „Stalowe Forum Magazyn Polskiej Unii Dystrybutorów Stali”, „Stal Metale”, „4Metal.pl”, „Staleo.pl” oraz „Metale.org”. 

Nauka i biznes w sieci

Świat obróbki cieplnej i metalurgii spotyka się teraz w sieci powiązań, zależności i wpływów, na platformie B2B, której gospodarzem jest Grupa SECO/WARWICK. Grupa współpracuje z uniwersytetami technicznymi, politechnikami, ośrodkami naukowymi i instytutami badawczymi na całym świecie, zarówno w Europie Zachodniej, jak i Azji. Aktywnie realizuje programy współpracy z Politechniką Łódzką, Politechniką Poznańską, Institut für Metallformung TU Bergakademie we Freibergu w Niemczech, Central South University w Chinach oraz National Research Saratov State University w Rosji. Nie dziwi więc, że SECO/WARWICK zaprosił do wykładów i paneli dyskusyjnych tuzy z tego uniwersyteckiego świata.

SECO jest ECO

Działalność różnych podmiotów branży obróbki cieplej i metalurgii próżniowej wpływa nie tylko na sferę biznesową, lecz także na różne aspekty życia społecznego i środowiska. Spotkania biznesowe często łączone są z działalnością charytatywną. Nie inaczej jest teraz.

Pandemia pokazała, w jaki wielkiej potrzebie znajduje się nasza planeta, dlatego uznaliśmy, że symboliczny 1 dolar od każdego sprzedanego biletu przekazany zostanie na jedną z trzech organizacji społecznych: WWF, PETA lub Greenpeace. Do którego z gigantów społecznych trafią zebrane pieniądze, zdecydują uczestnicy wydarzenia. SECO jest ECO i jego partnerzy także – podsumowuje Katarzyna Sawka. 

W skrócie: 

 •     ekspercka środa, 9.09.2020, 15-18:00 CET
 •     3 godziny spotkania w sieci – 3 interesujące bloki tematyczne – 3 telewizyjne studia eksperckie,
 •     3 równoległe pokoje tematyczne, czyli 9 godzin wykładów, paneli, dyskusji, wywiadów,
 •     Twój wybór tematyki i pokoju spotkania,
 •     wstęp: 12,99 dol., z czego 1 dol. przekazany na cele charytatywne, 
 •     tuzy nauki, potęgi przemysłu, mocarstwa biznesu, liderzy podzespołów czy dostawcy – cały świat obróbki cieplnej i metalurgii w jednym miejscu,
 •     spojrzenie 360 stopni na branżę,
 •     unikalne tematy i materiały, wyjątkowi prelegenci, a także nagrania i dostęp do archiwum wydarzenia,
 •     zasięg – światowy, liczony w tysiącach uczestników,
 •     język wydarzenia – angielski,
 •     nadawanie – wyłącznie on-line.

Cena obejmuje: 

 •     wstęp do 3 wirtualnych pokoi spotkań,
 •     spersonalizowaną agendę układaną przez uczestnika,
 •     certyfikat uczestnictwa w szkoleniu,
 •     materiały konferencyjne,
 •     9 godzin szkoleń,
 •     3 godziny spotkania on-line,
 •     dostęp do nagrań przez 3 dni po wydarzeniu.

Źródło: SECO/WARWICK

Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama