Seminarium Obróbki Cieplnej 4.0

Seminarium Obróbki Cieplnej 4.0

Pod egidą SECO/WARWICK odbędzie się pierwsze w branży wirtualne spotkanie międzynarodowych specjalistów, którzy online podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem. 

To nie jest kolejny webinar, to nie jest promocja produktów, to jest platforma do wymiany wiedzy i doświadczenia, spotkanie praktyków i naukowców, czyli wydarzenie na miarę dzisiejszych czasów.

Wydarzenie w sieci będzie miało miejsce 9 września 2020 roku i należy się na nie zarejestrować.

Poniżej znajduje się kilka faktów o wydarzeniu:

Powiązane firmy

  • 3 godziny spotkania – 3 bloki tematyczne – 3 studia eksperckie
  • 3 pokoje tematyczne = 9 godzin (wykładów, paneli, dyskusji, wywiadów)
  • Odbiorcy: cały łańcuch zależności świata obróbki cieplnej (tuzy nauki, potęgi przemysłu, mocarstwa biznesu, liderzy podzespołów czy dostawcy)
  • Zasięg: świat liczony w tysiącach uczestników
  • Język wydarzenia: angielski
  • Nadawanie: wyłącznie online

Organizator wydarzenia zapewnia, że uczestnicy dowiedzą się nowych rzeczy o technologii, poszerzą horyzonty i wiedzę. Będzie także okazja do wymiany doświadczeń i poglądów, rozmowy o biznesie dziś i jutro, a także o branży i wyzwaniach, przed którymi stoi.

Źródlo: SECO/WARWICK

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę